توهم یک پایگاه خبری صهیونیستی درباره حمله داعش به اسراییل

رژیم صهیونیستی

تهران- ایرنا- پایگاه اطلاع رسانی صهیونیستی ˈعاروتض شوعˈ ادعا کرد: یکی از اعضای گروهک تروریستی داعش اعلام کرده که این گروه در آینده ای نزدیک از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمله به اسرائیل استفاده می کند.

عاروتض شوع نوشت: این عضو کانادایی تبار گروهک تروریستی داعش که برای جنگ در کنار نیروهای تکفیری در عراق و سوریه، کانادا را ترک کرده، در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که داعش در حال تولید هواپیماهای بدون سرنشین است که به زودی به نمایش درخواهد آمد.

به گفته وی، مهندسان تحصیل کرده در غرب سرگرم کار بر روی این هواپیماها هستند و انتظار می رود داعش از این هواپیماها برای حمله به مواضعی در بغداد، کردستان، سوریه، فلسطین اشغالی و آمریکا استفاده کند.

این کانادایی عضو داعش افزود: هواپیماهای بدون سرنشینی که قرار است برای حمله به مواضعی در آمریکا مورد استفاده قرار گیرند، از خاک مکزیک به پرواز درخواهند آمد.

عاروتض شوع، خاطر نشان کرد: شماری از اعضای داعش اخیرا بارها این پیام را مخابره کرده اند که این گروه به زودی به مواضعی در آمریکا و اروپا حمله می کند.

ادعای این پایگاه اطلاع رسانی صهیونیستی درحالی عنوان می شود که گروهک تروریستی داعش در راستای حفظ منافع رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی - عربی در منطقه ایجاد و تجهیز شده است.

علیرغم آنکه تروریست های داعش تجهیزات بسیار زیادی در سوریه در اختیار دارند اما عناصر این گروهک تاکنون حتی یک گلوله هم به سوی سرزمینهای اشغالی شلیک نکرده اند و فقط مسلمانان سوریه را هدف قرار داده اند.

بسیاری از تجهیزات نظامی تروریست های داعش، ساخت رژیم صهیونیستی می باشد و تاکنون صدها تروریستی که در سوریه مجروح شده اند برای درمان به سرزمین های اشغالی اعزام و درمان شده اند.

رسانام** 1088**7074**1275
کد N466582