هشدار مقاومت به رژیم صهیونیستی برای ورود به غزه

گردان های مقاومت

تهران – گروه های مقاومت فلسطینی در بیانیه هایی اعلام کردند: ارتش رژیم صهیونیستی پس از ضربات و خساراتی که از نیروهای مقاومت فلسطین متحمل شد، دیگر بار جرات نخواهد کرد وارد غزه شود.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی ˈمعاˈ، ˈکمیته های مقاومت مردمیˈ روز گذشته (دوشنبه) در بیانیه ای اعلام کرد: گروه های مقاومت پوزه نظامیان به اصطلاح نخبه رژیم صهیونیستی را به خاک مالیدند و ارتش این رژیم هرگز جرات نخواهد کرد وارد خاک غزه شود.

این گروه در بیانیه خود افزود: سران دشمن باید از سربازانشان بپرسند وقتی که حماقتشان باعث شد حمله ای زمینی را علیه غزه آغاز کنند، چه درد و زحمتی متحمل شدند.

بر اساس این بیانیه، شاخه نظامی گروه مذکور تحت عنوان ˈگردان های صلاح الدینˈ کاملا آماده است تا در صورت تکرار هر گونه حمله زمینی به غزه در مقابل نظامیان صهیونیست بایستد و با آن ها مبارزه کند.

ˈگردان های مجاهدینˈ نیز که یک گروه نظامی فعال در نوار غزه است تهدیدهای رژیم صهیونیستی را مبنی بر تکرار نبرد زمینی در غزه، واهی و بی اساس خواند.

این گروه در بیانیه خود ضمن تاکید بر تغییر اوضاع و شرایط در قیاس با قبل، آورده است: گروه های مقاومت فلسطینی از ملت خود دفاع و تجاوزهای صیهونیست ها را خنثی خواهند کرد.

رژیم صهیونیستی که از 17 تیرماه تاکنون نوار غزه را هدف حملات وحشیانه خود قرار داده است، در تاریخ 26 تیر حمله زمینی به این منطقه را آغاز کرد.

به دنبال آغاز آتش بس 72 ساعته در غزه در تاریخ 14 مرداد ماه، نظامیان صهیونیست از خاک این منطقه عقب نشینی کردند.

خاورم**9156**1566
کد N466486