داعش کودکان خردسال را مجبور به بیعت با خود می کند

بیعت اجباری,داعش

تهران- ایرنا- گروهک تروریستی داعش اخیرا ویدیویی منتشر کرده که در آن یکی از نیروهای این گروه تکفیری، کودک 12 ساله ای را که حتی قادر به تلفظ کلمات متن بیعت نیست، مجبور به بیعت با این گروهک می کند.

به گزارش پایگاه خبری عراقی ˈالیوم الثامنˈ در این فیلم ویدیویی، یک مرد و یک کودک که سنش کمتر از 12 سال به نظر می رسد، مشاهده می شود که کودک سخنان و کلماتی را که مرد می گوید، تکرار می کند.

الیوم الثامن می افزاید: این کودک عرب نمی تواند جملات بیعت را که این مرد برای وی تکرار کرده است، بیان کند و به همین دلیل نیروی داعشی ناچار به تکرار جملات بیعت است تا پسرک هم پس از او این جملات را بر زبان آورد.

پس از این که کودک جملات بیعت را بر زبان می آورد، فیلمبردار به وی نزدیک می شود تا از او در ارتباط با احساساتش در مورد پیوستن به داعش بگوید.

بنا بر این گزارش، در پایان این ویدیو، داعشی ها به این کودک می گویند، اکنون تو آماده ای تا کشته شوی و این کودک نیز در پاسخ می گوید ان شاء الله.

گفتنی است روز گذشته داعش ویدیوی دیگری منتشر کرد که در آن از خانواده های داعشی خواسته بود تا کودکان خود را از همان کودکی به سربریدن عادت دهند تا در آینده کمک کار آن ها باشند.

در این ویدیو از خانواده ها خواسته شده بود تمرین سربریدن را به منظور عادت دادن بچه ها به این کار با بریدن سرعروسک ها آغاز کنند.

خاورم **2041**7074**1275
کد N466178