مقامات امنیتی اردن اعلام کردند

کمک عربستان به رژیم صهیونیستی برای پرواز پهپاد جاسوسی در ایران

ايران,عربستان,رژيم صهيونيستي,پهپاد

یک پایگاه خبری به نقل از مقامات امنیتی اردن از کمک عربستان به رژیم صهیونیستی برای پرواز پهپاد جاسوسی این رژیم به ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری ورد نت دیلی، مقامات امنیتی اردن روز دوشنبه تأیید کردند: پهپاد جاسوسی اسرائیل که روز یکشنبه خبر سرنگونی آن توسط سپاه پاسداران ایران اعلام شد با کمک عربستان به سمت ایران پرواز کرده است.

بر اساس این گزارش مقامات اردنی مشخص نکرده‌اند که این کمک عربستان چگونه بوده است اما احتمال می‌رود که رژیم صهیونیستی از یک پایگاه هوایی عربستان برای پرواز این پهپاد استفاده کرده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز یک‌شنبه اطلاعیه‌ای منتشر و در آن اعلام کرد یک هواپیمای بدون سرنشین را که متعلق به رژیم صهیونیستی بوده در حریم هسته‌ای نطنز توسط موشک سرنگون کرده است.

مقامات رژیم صهیونیستی همواره تهدید کرده‌اند که تأسیسات هسته‌ای ایران را هدف حمله قرار خواهند داد اما هیچ‌گاه در خصوص این‌گونه گزارشات اظهار نظری نکرده‌اند.

پایگاه خبری ورد نت دیلی اولین جایی بود که در نوامبر سال 2013 به نقل از مقامات اطلاعات مصر گزارش داد نیروهای اسرائیلی در آن زمان در عربستان حضور داشتند تا پایگاه‌های نظامی این کشور را که برای حمله به ایران مناسب است مورد ارزیابی قرار دهند.

این مقامات مصری هم‌چنین گفته بودند که آمریکا در آن زمان پیام‌هایی را به عربستان ارسال و در آنها تأکید کرده آمریکا می‌تواند هر گونه پرواز در اطراف آسمان ایران را ردیابی کند و از این‌رو حمله به این کشور نباید بدون اجازه دولت باراک اوباما انجام شود.

انتهای پیام

کد N466124