فرمانده نیروی دریایی ارتش:

نیروی دریایی ارتش توان ساخت تجهیزات مورد نیاز را دارد

سیاست داخلی,امیر حبیب اله سیاری

قبل از انقلاب نیروی انسانی ما حتی توان تعمیر یا تعویض یک قطعه را نداشت ولی امروز در تمامی ابعاد ساخت تاسیسات، تجهیزات و آموزش نیروی انسانی از صفر به صد رسیده ایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز در جمع دانشجویان سال تهیه دانشگاه های افسری ارتش در مرکز آموزش جواد الائمه نیروی زمینی با بیان اینکه نیرو های مسلح ما به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا خودکفا شده اند گفت: نیروی دریایی راهبردی ارتش امروز در نقطه ای قرار دارد که توان ساخت همه تجهیزات مورد نیاز خود را دارد.

به گزارش ایلنا، امیر حبیب الله سیاری تعامل این نیرو را با تمامی دانشگاه های مطرح کشور در سطح بسیار خوبی ارزیابی کرد و افزود: در تمامی زمینه ها نسبت به دوران قبل از انقلاب رشد و پیشرفت داشته ایم و بحمدالله تفکر جوانان ما در مسیر این ترقی بسیار تاثیر گذار بوده است.

وی با مقایسه نیروی دریایی امروز با پیش از انقلاب آثار پیشرفت و خودکفایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی را مشهود دانست و خاطر نشان کرد: نمونه بارز این خود کفایی در نیروی دریایی می توان یافت تا جائیکه در راستای اجرای فرامین و منویات فرماندهی معظم کل قوا ما توانستیم ناوشکن رزمی با قابلیت حمل بالگرد را بسازیم و در چرخه ی تولید قرار دهیم، تاکتیک و علم ساخت زیر سطحی ها را در اختیار بگیریم که خود بالاترین سطح علمی و فناوری تجهیزات را شامل می شود.

 سیاری خطاب به دانشجویان سال تهیه اظهار داشت: همه این دستاوردها در حالی است که قبل از انقلاب نیروی انسانی ما حتی توان تعمیر یا تعویض یک قطعه را نداشت اما امروز شما باید به خود افتخار کنید چرا که شغلی را انتخاب نموده اید و وارد عرصه ای شده اید که سراسر عزت و شرف و اقتدار است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه در تمامی ابعاد ساخت تاسیسات، تجهیزات و آموزش نیروی انسانی از صفر به صد رسیده ایم، گفت: امروز نیروی انسانی ما از ویژگی های مؤمن بودن، متفکر، ولایتمدار، شهدات طلب بودن و ایثار گری برخوردارند و به اجرای ماموریت های مهمی در آب های آزاد بین المللی می پردازند.


گفتنی است سیاری پیش از حضور در جمع دانشجویان در دیدار با روحانیون گروه آفتاب مستقر در مرکز آموزش جواد الائمه نیروی زمینی، آموزش ها و اقدامات ارائه شده توسط این گروه به دانشجویان را در ارتقاء روحیه آنان بسیار تاثیر گذار عنوان کرد.

 

کد N465296

خواندنی از سراسر وب