سبحانی نیا در تشریح جلسه امروز هیات رییسه مجلس:

وزیر کشور درباره مسایل امنیتی به مجلس گزارش می دهد/ بررسی اشتغال با حضور ربیعی

هیات رییسه

تهران-ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: «عبدالرضا رحمانی فضلی» و علی ربیعی» وزیران کشور، تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمورد وضعیت امنیتی کشور و اشتغال به نمایندگان گزارش می دهند.

به گزاش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، «حسین سبحانی نیا» با یادآوری برگزاری جلسه امروز هیات رییسه مجلس اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد وزیر کشور آبان ماه جاری با حضور در مجلس گزارشی را درباره مسایل سیاسی و امنیتی و موضوعات مطروحه کشور ارایه کند.

وی به حضور ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی روز یکشنبه -30 شهریور- مجلس اشاره و تصریح کرد: ربیعی در این جلسه توضیحاتی را درباره صندوق های بازنشستگی و مساله اشتغال ارایه می کند.

وی ادامه داد: در جلسه امروز همچنین برای بررسی طرح اقتصاد مقاومتی و لایحه خروج از رکود تورمی برنامه ریزی شد تا با تشکیل کمیته هایی این طرح و لایحه بررسی شود.

عضو هیات رییسه مجلس خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه گذشته هیأت رییسه، مجلس از هفته آینده تا روز شنبه - 29 شهریورماه- جلسه علنی ندارد و نمایندگان مجلس در این مدت به حوزه های انتخابیه خود و دور دوم تعطیلات تابستانی می روند.

سیام**9121**1336
کد N465204