شجاعی کیاسری:

نوک انتقاد صدا و سیما از دولت از نظر کیفی تیز است/ضرغامی به شورای نظارت می‌رود

مجلس

کلیت انتقاد دولت این است که چرا برخی اظهارات رییس جمهور مورد تاکید صدا و سیما قرار نمی‌گیرد و از سوی دیگر چرا برخی مسائلی که آقای روحانی در حوزه‌های سیاست داخلی یا خارجی و اقتصادی مطرح می‌کنند اصلا مطرح نمی‌شود و مردم از آن‌ها بی‌اطلاع هستند.

 نماینده ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما نتیجه جلسه این هفته این شورا را که با محوریت بررسی انتقادات رییس جمهور به سازمان صدا و سیما بوده است را تشریح کرد.

رمضانعلی شجاعی کیاسری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: در جلسه روز شنبه در مورد انتقادات رییس جمهور بحث‌هایی صورت گرفت و آقای آشنا نماینده دولت در شورای نظارت در این مورد توضیحاتی ارائه دادند.

وی ادامه داد: کلیت انتقاد دولت این است که چرا برخی اظهارات رییس جمهور مورد تاکید صدا و سیما قرار نمی‌گیرد و از سوی دیگر چرا برخی مسائلی که آقای روحانی در حوزه‌های سیاست داخلی یا خارجی و اقتصادی مطرح می‌کنند اصلا مطرح نمی‌شود و مردم از آن‌ها بی‌اطلاع هستند.

این نماینده مجلس یادآور شد: در همین راستا برای هفته آینده از آقای ضرغامی دعوت شده است که به جلسه شورای نظارت بیایند تا دفاعیات آقای ضرغامی هم شنیده شود و مشخص شود که حق با کیست.

شجاعی کیاسری تاکید کرد: از نظر من سازمان صدا و سیما از جهت کمی برای دولت کم نگذاشته است اما نوک انتقادات این سازمان به دولت کمی تیز است. البته رسانه وظیفه اطلاع رسانی دارد و دولت هم باید ظرفیت نقد پذیری داشته باشد.

به گفته وی اینگونه انتقادات از سوی نمایندگان دولت قبل در شورای نظارت بر صدا و سیما به صورت تندتری هم مطرح شده بود و این نشان می‌دهد که آنچنان هم روابط دولت گذشته و این سازمان حسنه نبوده است. به هر حال باید تا جلسه شنبه بعدی که آقای ضرغامی برای پاسخ دادن می‌آید صبر کرد.

کد N464947