وکیل‌مدافع مهدی هاشمی:

دادستان انتشار محتوای جلسه غیرعلنی را در «9 دی» پیگیری کند

دادگاه انقلاب,مهدي هاشمي

وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفت: با توجه به اینکه محتوای جلسه غیرعلنی دادگاه جرم عمومی است، دادستان موظف است این موضوع را پیگیری کند.

وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفت: با توجه به اینکه محتوای جلسه غیرعلنی دادگاه جرم عمومی است، دادستان موظف است این موضوع را پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سید محمود علیزاده طباطبایی در پایان پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی در جمع خبرنگاران گفت:‌ ما در این جلسه به مساله شنود اعتراض و اعلام جرم کردیم. مطالب جلسه غیرعلنی دادگاه در هفته‌نامه 9 دی منتشر شده است و به همین خاطر ما اعلام جرم کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که چند جلسه دیگر برای رسیدگی به اتهامات موکلش برگزار می‌شود گفت: نمی‌توانیم این موضوع را پیش بینی کنیم.

علیزاده در پاسخ به اینکه تاکنون به چند درصد کیفرخواست رسیدگی شده است؟ گفت: به دلیل غیرعلنی بودن دادگاه نمی‌توانیم مطلبی را اعلام کنیم.

وی اظهار کرد: ما هیچ‌کدام از اتهامات را قبول نداریم و معتقدیم که جرمی واقع نشده است و دلایل و مستندات خود را هم به دادگاه ارائه می‌دهیم.

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که در جلسه امروز شما دفاع کردید یا موکلتان گفت:‌ ما به طور مشترک دفاع کردیم.

وی درباره روند رسیدگی به دادگاه اظهار کرد: فعلا کیفرخواست قرائت شده و ما دفاع کرده‌ایم. یعنی دادگاه اظهارنظری نکرده که بگوییم راضی هستیم یا خیر.

وی با بیان اینکه جلسه بعدی دادگاه ساعت 9 صبح فردا برگزار می‌شود، گفت: مهدی هاشمی در جلسه بعدی دادگاه نیز حاضر خواهد شد.

انتهای پیام

کد N464646