امیر سیاری: نیروی دریایی در حال ساخت بزرگترین بیمارستان استان هرمزگان است

مراسم تجلیل از پیشکسوتان و کارکنان اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرمانده این نیرو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این مراسم امیردریادار حبیب‌الله سیاری با اشاره به تلاش‌های اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی از زمان جنگ تحمیلی تاکنون گفت: شاگردان پیشکسوتان اداره بهداشت و درمان امروز توانسته‌اند راه آن‌ها را ادامه دهند و جایگاه راهبردی این اداره را حفظ کنند.

وی در ادامه افزود: این موفقیت حاصل سه عامل استفاده از تجربیات پیش‌کسوتان، همت بلند نیروهای این اداره و حمایت فرمانده اداره بهداشت و درمان ارتش است.

سیاری همچنین گفت: ما در حال ساخت بزرگترین بیمارستان استان هرمزگان و همچنین بیمارستان‌های دیگری در بندر جاسک و انزلی هستیم و روند رشد قابل توجهی در فعالیت‌های اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی داشته‌ایم.

به گزارش ایسنا در ادامه امیر محمدحسن لشکری رییس اداره بهداشت و درمان ارتش نیز اظهار کرد: تحول اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی به گونه‌ای است که این نیرو در سراسر کشور فعال شده است. عملکرد مراکز درمانی نیروی دریایی بسیار خوب و ارزنده است.

در این مراسم دریادار دوم مصطفی مداح رییس اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش با ارائه گزارشی درباره فعالیت‌های این اداره گفت: در جاسک و پسابندر اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش تنها نیرویی است که خدمات درمانی به مردم ارائه می‌کند.

به گزارش ایسنا در این مراسم از آخرین تجهیزات اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی رونمایی و از پزشکان و پیشکسوتان این اداره نیز تقدیر شد.

انتهای پیام

کد N464047