کوچکی‌نژاد:

نمایندگان مجلس تلاش کنند از حاشیه به دور باشند

سیاسی

یک نماینده اصولگرای مجلس با تأکید بر اینکه نمایندگان تلاش کنند از حاشیه به دور باشند گفت:‌ در مواردی هم که شبهه وجود دارد نباید به آن ورود کرد.

جبار کوچکی نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره اینکه ضرورت پرهیز از حاشیه سازی‌ها گفت: هر کاری که انجام می‌شود به دنبال خود حاشیه‌ای را به دنبال دارد اما نمایندگان باید توجه داشته باشند و تلاش کنند که از حاشیه به دور بوده و در مواردی که شبهه وجود دارد ورود نکنند.

وی خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس ازهر جناحی باید در نظر داشته باشند که در مسائل اقتصادی، سیاسی،‌ فرهنگی و یا هر بخش دیگری مسائل و زندگی خود را از شبهه دور کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به موضوعات مطرح در جلسه علنی روز یکشنبه به ویژه در خصوص تصمیم کمیسیون فرهنگی درباره انتخاب ناظر در هیأت نظارت بر مطبوعات گفت: طبق آیین نامه مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی در جایی که شبهه وجود دارد می‌تواند موضوعات را ارجاع دهد و یا خود تصمیم بگیرد. در جلسه روز یکشنبه هم رئیس مجلس این موضوع را به صحن علنی ارجاع داد که نظر کمیسیون فرهنگی مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفت.

انتهای پیام

کد N463961