حماس: شن های متحرک غزه، اشغالگران صهیونیست را خواهد بلعید

حماس,شن های متحرک

تهران - ایرنا - عضو ارشد و سخنگوی جنبش حماس به رژیم صهیونیستی درباره تهدید به حمله زمینی مجدد به غزه هشدار داد و تاکید کرد که در صورت حمله زمینی، شن های متحرک غزه ارتش این رژیم را خواهد بلعید.

ˈمشیر المصریˈ در گفت وگو با شبکه خبری العالم گفت: فعالیت های سیاسی در چارچوب مذاکرات جهت آرام سازی اوضاع، به موازات عملیات مقاومت و در رأس آن گردان های قسام با قدرت جهت مقابله با رژیم اشغالگر در غزه ادامه دارد.

وی افزود: مقاومت توانسته است رژیم صهیونیستی را از زمین و هوا تحت فشار و محاصره قرار دهد و صدها هزار صهیونیست را از شهرکهای صهیونیست نشین فراری دهد.

المصری تأکید کرد: گروه های مقاومت برای اجرای مطالبات مردم فلسطین به تلاش های مصر توجه دارند، به این معنا که بازگشت به مذاکرات به این امر بستگی دارد که مقاومت فلسطین احساس کند دشمن به دنبال وقت کشی و فرار از نتایج هرگونه توافق نیست و در اجرای مطالبات ما جدیت دارد.

عضو ارشد و سخنگوی جنبش حماس با بیان اینکه مذاکرات اینبار نباید صرفا به منظور برگزاری مذاکرات باشد، خاطرنشان کرد: این دور از مذاکرات باید برای رسیدن به راهی جهت پاسخگویی به خواسته های ملت فلسطین باشد و اگر راه حل سیاسی با شکست مواجه شود، گزینه نظامی مقاومت، دشمن صهیونیست را وادار به پذیرش شرایط خواهد کرد.

وی با اشاره به این حدیث که ˈخواستار دیدار با دشمن نباشیدˈ تأکید کرد: البته اگر دشمن خواستار نبرد زمینی باشد، ما از آن استقبال می کنیم؛ زیرا نبرد زمینی نبرد مقاومت است و شن های متحرک غزه ارتش اشغالگر را خواهد بلعید و به خواست خدا هیچ کشته، مجروح و یا اسیری از دشمن باز نخواهد گشت.

المصری خاطرنشان کرد: دشمن صهیونیستی شانس خود را در نبرد زمینی با مقاومت در مرزهای غزه و اماکن باز آزمود و مقاومت خسارتهای سنگینی را به دشمن وارد کرد و صدها تن از (نیروهای) دشمن را به هلاکت رساند و صدها تن را نیز مجروح کرد.

سخنگوی حماس گفت: تهدیدهای دشمن ما را نمی ترساند و ما بی صبرانه منتظر هرگونه نبرد زمینی هستیم و اطمینان داریم که دشمن صهیونیستی اگر تصمیم بگیرد این جنگ را ادامه دهد، به خواست خدا هزینه سنگینی را خواهد پرداخت.

خاورم/1275
کد N463900