وزیر دفاع: سرنگونی پهباد اسرائیلی نشان داد پاسخ ایران به هر تجاوزی کوبنده خواهد بود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سرنگونی پهباد اسرائیلی توسط ایران نشان داد که پاسخ جمهوری اسلامی به هر تجاوزی کوبنده خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سردار حسین دهقان در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری درباره سرنگونی پهباد رژیم صهیونیستی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: حضور این پهباد در اطراف نطنز هدف آن را روشن می‌کند. اسرائیل و آمریکا علاقمندند که برای خود هدفی را تعیین کنند و بگویند که در هر زمان و هر جایی به خصوص در هوا و فضا حاضر می‌شویم. این پهباد هم برای گرفتن اطلاعات، تصویربرداری، شنود و جاسوسی مخابراتی فرستاده شده بود.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره به صراحت اعلام کرده که هر نوع تجاوز در هر شرایط و موقعیت مکانی که به عنوان تجاوز تشخیص دهد را حتما کوبنده و تمام کننده پاسخ خواهد داد و سرنگونی این پهباد نشان دهنده استحکام ایران است. اگر کسی تجاوز کند هیچ ابایی برای پاسخ دادن نخواهیم داشت. سرنگونی پهباد اسرائیلی هم این ادعا را اثبات می کند.

دهقان همچنین بیان کرد: این پهباد یک هواپیمای هدایت پذیر اسرائیلی بوده که همکاران ما در سپاه در حال بررسی آن هستند. قرار است قطعات باقیمانده از پهباد مورد مطالعه و تجزیه و تحلیل قرار بگیرد و ممکن است در کامپیوتر آن اطلاعاتی وجود داشته باشد.

انتهای پیام

کد N463548