طاهری:

کمیسیون فرهنگی برای معرفی ناظر بر هیأت نظارت بر مطبوعات به جمع‌بندی نرسید

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلسه عصر یک‌شنبه این کمیسیون گفت که کمیسیون فرهنگی هنوز در مورد موضوع معرفی ناظر بر هیأت نظارت بر مطبوعات به جمع‌بندی نرسیده است.

سید علی طاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی در مورد معرفی ناظر بر هیأت نظارت بر مطبوعات و مسائلی که امروز در صحن علنی مطرح شد بحث‌هایی مطرح شد اما کمیسیون در این باره به جمع‌بندی نرسید.

به گزارش ایسنا در جلسه امروز مجلس علی لاریجانی بر اساس رای استمزاجی از نمایندگان، از کمیسیون فرهنگی مجلس خواست تا بیش از دو نفر را برای انتخاب عضو ناظر مجلس در هیأت ناظر بر مطبوعات به صحن علنی معرفی کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به ارجاع بخشی از لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی کشور به کمیسیون یاد آور شد : تبصره‌هایی در بودجه سالانه وجود دارد که ماهیت بودجه‌یی ندارد و وقت زیادی از مجلس می‌گیرد که قرار شد آن‌ها به عنوان قانون ثابت درآید. برهمین اساس کمیسیون فرهنگی متناسب با بخش‌های مرتبط با خود با حضور نمایندگان مرکز پژوهش‌ها،‌ معاونت برنامه‌ریزی و دستگاه‌های فرهنگی در رابطه با موارد مرتبط با این کمیسیون در این لایحه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N463319