انتخاب اعضای هیأت تفحص از بیمه در کمیسیون اقتصادی

بيمه,كميسيون اقتصادي,تحقيق و تفحص

اعضای هیأت تحقیق و تفحص عملکرد صنعت بیمه در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس انتخاب شدند.

رحیم زارع با اعلام این خبر به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت:‌ در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی پورابراهیمی ، مددی، بحرینی ،‌ندیمی، موسوی لارگانی، زارع، جلیلی، باقرحسینی، تاجگردون،‌صرامی فروشانی، بیگی، محمدعلی‌پور، ناصر عاشوری، نکو و حکیمی به عنوان اعضای هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد صنعت بیمه انتخاب شدند.

وی افزود: کمیسیون اقتصادی همچنین شش نفراز اعضا( بحرینی،‌زارع، ندیمی، نکو ، میرمحمدی و رجائی) را برای عضویت در کمیسیون مشترک بررسی لایحه رفع موانع تولید رقابت‌پذیر انتخاب کرد.

به گفته زارع اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین روح الله بیگی را برای عضویت در شورای مرکزی زکات انتخاب کردند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه از تصویب یادداشت تفاهم بین ایران و ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه های مرز زمینی رازی و کاپی‌کوی خبر داد.

وی با اشاره به طرح سوال مددی از وزیر اقتصاد در جلسه هفته گذشته کمیسیون اقتصادی در مورد واگذاری شرکت فولاد میانه یادآور شد: تعدادی از اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز کمیسیون برای بررسی موضوع این سوال انتخاب شدند.

زارع در پایان گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مشکلات کانون سراسری انجمن های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان مطرح شد و قرار شد کمیسیون در اصلاح قانون مالیات و لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت این مشکلات را مرتفع کند.

انتهای پیام

کد N463285