زن انگلیسی می‌خواهد اسیران آمریکایی و انگلیسی را بکشد!

در پی کشته شدن «جیمز فولی» روزنامه‌نگار آمریکایی به دست داعش، یک زن 22 ساله انگلیسی قول داد که اعدام‌های این گروه تروریستی را ادامه داده و به اولین زنی تبدیل شود که اسیران غربی در سوریه را می‌کشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه هافینگتون پست، «خدیجه داره» که اصالتاً اهل لندن است، با یک مرد سوئدی با نام «ابوبکر» که از تروریست‌های «دولت اسلامی» موسوم به داعش است، ازدواج کرده است.

ابوبکر و خدیجه در سال 2012 به سوریه رفتند و هم‌اکنون به همراه پسرشان با اعضای این گروه تروریستی زندگی می‌کنند. خدیجه با نام «مهاجر شام» در توئیتر مطلب می‌نویسد و علایقش را برای اقدامات تروریستی در سوریه بازگو می‌کند.

در یکی از پیام‌های توئیتری وی که هم‌اکنون مسدود شده است، آمده است: «من می‌خواهم اولین زن انگلیسی باشم که یک تروریست انگلیسی یا آمریکایی را می‌کشد.»

فیلم منتشر شده توسط داعش از قتل جیمز فولی بار دیگر توجه‌ها را به سمت تروریست‌های خارجی که در سوریه می‌جنگند، معطوف کرد. در این فیلم مردی نقاب‌پوش با لهجه‌ای انگلیسی صحبت می‌کند و دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلیس گفته است که این فرد احتمالاً انگلیسی است.

انتهای پیام

کد N462803