نماینده ایلام:

استکبار جهانی در مقابل کشتار بی‌گناهان همچنان سکوت کرده است

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار جهانی در مقابل بی‌گناهان عراق و غزه همچنان سکوت کرده است و سردمداران آن و مدعیان دروغین حقوق بشر در مقابل کشتار این مردم هیچ حساسیتی ندارند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عمران علیمحمدی، طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کشور از استفاده برخی نیروهای ضعیف در این وزارتخانه انتقاد کرد و گفت: مسئولین باید در استفاده از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کنند و تلاش خود را برای بهبود اوضاع به کار گیرند.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزرای بهداشت و آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: در شهرستان‌های حوزه انتخابیه من هیچ بیمارستانی وجود ندارد و باید این موضوع هرچه سریع‌تر مرتفع گردد. همچنین مدارس استان به دلیل نداشتن سرایدار هر روزه با سرقت اموال مواجه می‌شوند که باید رفع این موضوع نیز در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ایلام در تذکر پایانی خود به وزیر راه، مسکن و شهرسازی، گفت: در آستانه شروع فصل سرما و پیش از وقوع آن در منطقه زلزله‌زده مورموری باید نسبت به ساخت و تحویل واحدهای مسکونی مردم اقدامات عاجل و به موقع صورت پذیرد.

انتهای پیام

کد N462555