رئیس‌جمهور پاکستان: ملت ما باید از عناصر هرج و مرج‌طلب فاصله بگیرد

رئیس‌جمهوری پاکستان از ملت کشورش خواست تا از عناصری که باعث گسترش هرج‌ومرج در این کشور شده فاصله بگیرند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه داون، ممنون حسین، رئیس‌جمهوری پاکستان گفت: جامعه جهانی به توانایی رهبری این کشور برای هدایت پاکستان به سمت پیشرفت و ثبات اعتقاد دارد و نباید اجازه دهیم که اختلافات داخلی باعث ایجاد مانعی در رشد و پیشرفت پاکستان شود.

وی افزود: اگر فرصت پیشرفت پاکستان از بین برود، کنترل این کشور دشوار می‌شود.

ممنون حسین در حالی که ریاست جلسه‌ای از کمیسیون ملی برای تحولات انسانی را بر عهده داشت بار دیگر تکرار کرد که دولت اولویت اول خود را به ارتقاء آموزش در پاکستان داده است.

ممنون حسین در این نشست در جریان جزئیات احکام، عملکردها، اقدامات، دستاوردها و پروژه‌های مختلف کمیسیون ملی برای تحولات انسانی قرار گرفت و از این کمیسیون خواست تا برای دستیابی به هدف تعیین شده از سوی سازمان ملل برای پاکستان در برنامه "اهداف توسعه هزاره" در بخش آموزش تلاش‌های خود را افزایش دهند.

وی ضمن تأکید بر نقش کلیدی کمیسیون ملی برای تحولات انسانی در بهبود نشانه‌های تحولات انسانی کشورش گفت: پاکستان متعهد شده تا به هدف آموزش اولیه جهانی، آموزش بزرگسالان و قدرتمندسازی زنان دست یابد.

در جریان این نشست، گزارش سالانه این کمیسیون نیز که بیانگر فعالیت‌ها، پروژه‌ها و دستاوردهای مختلف کمیسیون ملی برای تحولات انسانی در سال 2013 میلادی است به ممنون حسین ارائه شد.

انتهای پیام

کد N460310