حجت‌الاسلام سید حسن خمینی:

امید در جامعه بزرگترین سرمایه دولت است

سیاست داخلی

سرمایه بزرگی كه ملت در اختیار دولت قرار داده است اعتماد خود و امیدی است كه به دست‌ها و بازوان توانمند خود و دولت دارد.

نوه امام راحل امید در جامعه را بزرگترین سرمایه دولت عنوان کرد و گفت: چشمان مردم به دست‌ها و همت دوستان در دولت است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی نوه امام راحل در آیین تجدید میثاق رییس جمهور و هیات دولت با آرمان‌های امام خمینی (ره)،‌ اقدامات دولت یازدهم را زمینه ساز پیدایش امید در جامعه دانست و گفت: امید در جامعه، بزرگترین سرمایه دولت است؛ به همین جهت بزرگترین مسئولیت نیز برای دولت پدید می‌آورد و چشمان مردم به دست‌ها و همت دوستان در دولت است.

سیدحسن خمینی با برشمردن مشكلاتی نظیر فقر ركود تورمی و مشكلات فرهنگی در جامعه، گفت: سرمایه بزرگی كه ملت در اختیار دولت قرار داده است اعتماد خود و امیدی است كه به دست‌ها و بازوان توانمند خود و دولت دارد. امیدی كه به فكر و همت و شجاعت در تصمیم‌گیری و عمل دارند یك نقطه كانونی است كه مردم در حالی كه روزهای سختی را پشت گذاشته‌اند، به روزهای شیرینی كه پیش‌رو دارند با امید مضاعف نگاه كنند.

نوه امام راحل، با بیان اینكه امام در برابر متحجرین، ‌زورگویان خارجی و دشمنان داخلی شجاعت داشت،‌گفت: شجاعت در صلح و جنگ یكی از درس‌های بزرگ امام برای ما بود كه امروز همه امیدواریم با تدبیر روحانی كه مورد اعتماد قاطبه مردم است و همچنین با كمك اعضای دولت بتوانیم گام‌هایی موثری برداشته و نظام را از خطراتی كه احیانا پیش روی آن است، عبور دهیم.

کد N459918