وزیر اطلاعات:

نهادهای امنیتی موظف به بسترسازی برای جلب اعتماد سرمایه‌گذاران هستند

دولت

اگر در دستگاه‌های دولتی در زمینه ارائه مجوز یا همکاری با کارآفرینان تقابلی مشاهده شود و افرادی سنگ اندازی کنند با برخورد قهری از سوی نهادهای امنیتی مواجه خواهند شد.

وزیر اطلاعات سرمایه‌گذار و سرمایه‌داری که به جای التهاب در بازار زمینه‌ساز تولید و فرصت‌های شغلی باشد را قابل دفاع دانست و اظهار کرد: در این راستا نهادهای امنیتی موظف به بسترسازی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران هستند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در نشست توسعه و سرمایه‌گذاران استان اردبیل گفت: جامعه امروز ایرانی هم نیازمند امنیت و هم شادابی و پویایی است.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف حکومت ها از نظر اسلام برقراری امنیت است اضافه کرد: این امنیت در جامعه باید همراه با شادابی و نشاط باشد. سربازان گمنام امام زمان(عج)، جان برکف شب و روز در راستای تحقق این مهم فعالیت می کنند.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: هفته ای نیست که با عوامل خدشه دار کردن این امنیت پس از شناسایی برخورد نشود.

حجت الاسلام و المسلمین علوی در ادامه صحبت های خود زمینه اقتصاد پویا را فرهنگ دینی عنوان کرد و افزود: چنین آموزه ای در دین اسلام قویا تاکید شده است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری امنیت را بالا می برد، اضافه کرد: سرمایه گذاری موثر در امنیت بوده و امنیت بسترساز سرمایه گذاری است.

وزیر اطلاعات سرمایه گذار و سرمایه داری که به جای التهاب در بازار زمینه ساز تولید و فرصت های شغلی باشد را قابل دفاع دانست و اظهار کرد: در این راستا نهادهای امنیتی موظف به بسترسازی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران هستند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی خاطرنشان کرد: اگر در دستگاه‌های دولتی در زمینه ارائه مجوز یا همکاری با کارآفرینان تقابلی مشاهده شود و افرادی سنگ اندازی کنند با برخورد قهری از سوی نهادهای امنیتی مواجه خواهند شد.

کد N458064