رییس جمهوری اردبیل را به مقصد تهران ترک کرد

از استان اردبیل

اردبیل- ایرنا- رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید دقایقی پیش اردبیل را به مقصد تهران ترک کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، هفتمین سفر کاروان تدبیر و امید صبح چهارشنبه با ورود حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به فرودگاه بین المللی اردبیل آغاز شد که اولین برنامه این سفر حضور در ورزشگاه تختی و دیدار با اقشار مختلف مردم این استان بود.

دومین برنامه رییس جمهوری در این سفر دیدار با علما، فضلا و طلاب استان اردبیل بود و رییس جمهوری در سومین برنامه خود به دیدار فعالان اقتصادی و کارآفرینان در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان اردبیل رفت.

همچنین رییس دولت تدبیر و امید صبح پنج شنبه با ایثارگران، نخبگان و برگزیدگان استان اردبیل دیدار و گفتگو کرد که اهدای لوح تقدیر و تجلیل از استاد سلیم موذن زاده یکی از برنامه های آن بود.

پس از آن رییس دستگاه اجرایی کشور به نشست شورای اداری استان اردبیل رفت که در آن براساس اعلام محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری 76 پروژه با اعتباری معادل 275 میلیارد تومان به تصویب رسید که قرار است 67 پروژه آن در اسفندماه سال جاری به بهره برداری برسد.

آخرین برنامه رییس جمهوری در دومین روز هفتمین سفر داخلی خود شرکت در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استانی بود که در آن ضمن تشریح برنامه های سفر و دستاوردهای آن به سوالات خبرنگاران هم پاسخ داد.

رییس جمهوری همچنین «از استقبال گرم و میهمان نوازی صمیمانه مردم بسیار خوب استان اردبیل تشکر و سپاسگزاری کرد» و گفت از اینکه برای بنده فرصت نشد به شهرستان های مختلف استان بروم اظهار تاسف می کنم و از مردم شهرستان های مختلف این استان عذرخواهی می کنم اما وزرا و معاونان محترم به این شهرستان ها سفر کردند و گزارشی را از مطالبات مردم به من ارائه دادند.

سیام(3)**9189**1429 **م.ب** 1569
کد N457761