مشعل: جنگ اسرائیل علیه غزه یک هولوکاست واقعی است

جنگ,فلسطين

خالد مشعل تاکید کرد که مقاومت هرگز از آرمان‌های ملت فلسطین عقب نشینی نخواهد کرد و تا پیروزی نهایی به مبارزات خود ادامه می‌دهد.

خالد مشعل تاکید کرد که مقاومت هرگز از آرمان‌های ملت فلسطین عقب نشینی نخواهد کرد و تا پیروزی نهایی به مبارزات خود ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت خبری المصری الیوم، خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در یک مصاحبه عنوان داشت: بازگشت به مذاکرات غیرمستقیم با اسرائیل در گرو آن است که مقاومت مطمئن شود اسرائیل در برابر درخواست‌های فلسطینی‌ها تسلیم شده و در راس آن لغو محاصره نوار غزه قرار دارد.

وی در ادامه افزود: ما همچنان به درخواست‌های مقاومت پایبندیم و از آرمان‌های ملت فلسطین و در راس آن لغو محاصره نوار غزه هرگز عقب نشینی نخواهیم کرد.

مشعل تاکید کرد: مقاومت آمادگی آن را دارد تا پایان برای دفاع از خود و سرزمینش مبارزه کند.ملت فلسطین از صد سال قبل تا کنون مبارزه می‌کند و هیچ گاه خسته نشده است.

مشعل همچنین سخنان مسئولان اسرائیلی در خصوص نقض آتش بس از سوی جنبش حماس را رد کرد و عنوان داشت: اسرائیل به بهانه ربوده شدن یک سرباز آتش بس را نقض کرد اما بعدا مشخص شد که برای ترور رهبران مقاومت برنامه‌ریزی کرده است و در نهایت شکست خورد. ادعاهای اسرائیل در خصوص تلاش برای کودتا علیه تشکیلات خودگردان فلسطین از سوی حماس نیز کاملا دروغ است.

مشعل عنوان داشت: تلفات و خسارات نظامی وارد شده جنبش حماس محدود است. نتانیاهو قاتل کودکان فلسطینی است و جنگ اسرائیل علیه غزه یک هولوکاست واقعی به شمار می‌آید.

انتهای پیام

کد N457665