رییس جمهوری از استاد موذن زاده اردبیلی تجلیل کرد

اردبیل

اردبیل- ایرنا- رییس جمهوری در دیدار با ایثارگران، نخبگان و برگزیدگان استان اردبیل از استاد سلیم موذن زاده اردبیلی تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی، استاد موذن زاده اردبیلی در دومین روز از هفتمین سفر کاروان تدبیر و امید و در جمع ایثارگران و برگزیدگان استان اردبیل به اجرای قطعه کوتاهی از تواشیح عربی در وصف حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پرداخت و پس از آن قطعه ای در وصف ایران اسلامی و امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی اجرا کرد.

پس از آن حجت الاسلام و المسلمین روحانی به هنگام حضور در جایگاه برای سخنرانی با اهدای لوحی و برای این که این فخر عالم تشیع در روزگاری بار حفظ شعایر عالم تشیع را برعهده داشته است ، از این استاد بزرگ تجلیل کرد و در این باره اظهار داشت: مجلس امروز، عجب مجلسی شد که از ابتدا تا انتهایش نام اباعبدالله الحسین(ع) جاری شد.

رییس جمهوری ادامه داد: آنچه ایران عزیز را در طول تاریخ و در روزهای بسیار سخت را حفظ کرده است و آنچه به یاری این کشور و ملت در نهضت اسلامی وانقلاب اسلامی آمد، فرهنگ عاشورایی بوده است.

کاروان تدبیر و امید صبح چهارشنبه وارد اردبیل شد و حجت الاسلام و المسلمین روحانی در اولین برنامه خود با حضور در ورزشگاه تختی با مردم این استان دیدار وگفت و گو کرد.

پس از آن رییس جمهوری در جمع علما، فضلا و طلاب استان اردبیل حضور یافت و در جمع آن ها از سیاست های دولت تدبیر و امید واقداماتی که تا کنون انجام شده است , سخن گفت.

حضور در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان اردبیل هم دیگر برنامه رییس جمهوری در اولین روز سفر به این استان بود.

هم چنین قرار است روحانی پس از دیدار با ایثارگران و برگزیدگان استان اردبیل ، در شورای اداری این استان حضور یابد.

گفت و گو با اصحاب رسانه هم پایان بخش برنامه هفتمین سفر روحانی و کاروان تدبیر و امید خواهد بود.

سیام(3)1429*9189/1647
کد N457163