فرمانده نیروی هوا فضای سپاه:

جمهوری اسلامی به هر تهدیدی در همان سطح پاسخ می‌دهد

سپاه پاسداران,سپاه,دانشجويي,بسيج دانشجويي,نيروي هوافضاي سپاه,اقتصاد مقاومتی

فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان ضعف بسیار رژیم صهیونیستی و عدم توانایی اقدام نظامی علیه ایران گفت: ما حتی با فرض احتمال یک هزارم اینکه کشور هدف حمله ناگهانی این رژیم قرار بگیرد، آماده‌ایم.

فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان ضعف بسیار رژیم صهیونیستی و عدم توانایی اقدام نظامی علیه ایران گفت: ما حتی با فرض احتمال یک هزارم اینکه کشور هدف حمله ناگهانی این رژیم قرار بگیرد، آماده‌ایم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار حاجی زاده در جمع دانشجویان شرکت کننده در دوره راهبردی خط امام در مشهد مقدس با بیان اینکه پس از انقلاب همواره نیروهای مسلح در بخش نظامی با بهره‌مندی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا از تحریم ها عبور کرده اند گفت: امید است مدیران و افسران عرصه‌ اقتصاد مقاومتی نیز بتوانند با الگوگیری از این شیوه‌های موفق بر تحریم ها و تهدیدهای دشمن به نحوی مناسب غلبه کنند.

وی در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی ممکن است تصمیمی مبنی بر تجاوز علیه ایران داشته باشد اما قطعاً با بررسی پیامدها و عواقب آن و واکنش بسیار شدید جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه خواهد رسید که تصمیم ناپخته ای گرفته است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به اینکه مسؤولان رژیم صهیونیستی بارها و بارها تهدیداتی علیه ایران مطرح می کنند،اما به خوبی می دانند بهای هر حمله ای به ایران و پاسخ ما آن چنان سنگین خواهد بود که حتی تصور آن هم کابوسی مرگ بار بر ایشان است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی به هر تهدیدی در همان سطح پاسخ می دهد.

سردار حاجی زاده در ادامه ی سخنان خود در جمع دانشجویان با اشاره به مطرح شدن خود کفایی و بومی سازی پس از پیروزی انقلاب و تأکیدات و پیگیری های مقام معظم رهبری گفت: نگاه فرماندهان،مسئولان ،مدیران و آحاد پاسداران و نیروهای مسلح همواره به فرامین فرمانده معظم کل قوا بوده و هست و علت موفقیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بحث خودکفایی همین گوش به فرمان امر ولایت بودن است.

وی سپس با مطرح نمودن این پرسش که "وقتی مقام معظم رهبری بحث بومی‌سازی و ما می‌توانیم را مطرح می نمایند، با وجود این حجم عظیم نیروهای جوان و مستعد، مشکل کجاست که هنوز گام بزرگی در کشور در این رابطه برداشته نشده است؟" ادامه داد: مشکل مدیران میانی هستند. مدیران میانی باید تدابیر و ایده های ناب را با توانمندی‌هایی که امروز وجود دارد به محصول تبدیل کنندکه متأسفانه اینگونه نیست.

سردار حاجی زاده در پایان گفت: ما امروز توان خود را در سطح وسیعی باور کرده‌ایم و می‌توانیم بند ناف خود را از بیگانه قطع کنیم.ما با به کار بستن تدابیر رهبری ضمن اینکه از مرز تحریم‌ها عبور می کنیم اجازه خودنمایی هم به دشمن نمی دهیم.

انتهای پیام

کد N456325