هماهنگی برای بازی‌های آسیایی اینچئون با معاون وزیر خارجه

وزارت ورزش و جوانان,وزارت امور خارجه

مسئولین وزارت ورزش و جوانان با معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه دیدار کردند.

مسئولین وزارت ورزش و جوانان با معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه دیدار کردند.

ربه گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به منظور بررسی آخرین وضعیت و چگونگی حضور ورزشکاران کشورمان در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور رحیم‌پور، معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه ، طاهریان سفیر کشورمان در کره جنوبی ، سجادی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک ، خسروی وفا رییس کمیته پاراالمپیک ، میرفخار مدیرکل کنسولی و مسئولین ادارات سیاسی و روابط عمومی و تبلیغات تشکیل شد.

در این جلسه رحیم پور ضمن اشاره به این رویداد ورزشی و تشریح وظایف وزارت متبوع و سفارت کشورمان برای ایجاد فضایی آرام به منظور کسب موفقیت بیشتر ورزشکاران بر حمایت همه جانبه از شرکت کنندگان و لزوم هماهنگی مسئولین تیم های اعزامی با سفارت تاکید نمود.

در ادامه طاهریان با اشاره به تمهیدات و اقدامات صورت گرفته و هم چنین هماهنگی های انجام شده با مسئولین ذی ربط در کشور میزبان بر آمادگی سفارت در طی برگزاری مسابقات تاکید نمود.

سجادی، معاون وزارت ورزش و جوانان نیز ضمن تشکر از ابتکار عمل وزارت امور خارجه جهت برگزاری جلسه مذکور به همراه هاشمی و خسروی وفا به تشریح اقدامات وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و پاراالمپیک به منظور حضور با شکوه‌تر تیم‌های ورزشی کشورمان در بازی‌های آسیایی پرداختند.

در پایان نشست مقرر گردید با تشکیل کمیته هایی امور مربوط به موضوعات سیاسی ، کنسولی ، رسانه ای و اعزام خبرنگاران پی گیری و اقدام شود .

شانزدهمین دوره مسابقات المپیک آسیایی دومین رویداد بزرگ ورزشی جهان می باشد که با حضور حدود 50 کشور در 36 رشته ورزشی از 28 شهریور ماه سال جاری به مدت 40 روز در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار خواهد شد که در آن کشورمان با حدود 600 ورزشکار در 28 رشته حضور خواهد داشت.

انتهای پیام

کد N456324