پرسنل تنبل در سازمان زندان‌‏ها کارایی چندانی ندارند

زندان,دادگستري يزد

مدیرکل زندان‏‌های استان یزد با تاکید بر توجه به سلامت جسم زندانیان و گسترش ورزش‏‌های همگانی در زندان‏‌ها، گفت: برای پرسنل زندان شناسنامه سلامت صادر می‏‌شود.

مدیرکل زندان‏‌های استان یزد با تاکید بر توجه به سلامت جسم زندانیان و گسترش ورزش‏‌های همگانی در زندان‏‌ها، گفت: برای پرسنل زندان شناسنامه سلامت صادر می‏‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه یزد، سیدحشمت حیات‌الغیب اظهار کرد: پرسنل از این طریق به صورت دوره‎ای تحت آزمایش و تست‎های مختلف ورزشی قرار می‎گیرند تا از وضعیت سلامتی خود باخبر شده و با برنامه‎ریزی صحیح در راستای سلامت جسم خود بکوشند.

وی با قدردانی از فعالیت‌‏های صورت گرفته در راستای تقویت جسم زندانیان و پرسنل، گفت: ورزش یکی از اولویت‏‌های برنامه‌‏های اصلاحی و تربیتی است و همان گونه که به سلامتی و ورزش مددجویان توجه می‏‌شود باید برای ورزش پرسنل نیز برنامه‌‏ریزی و ایجاد انگیزه شود.

حیات الغیب افزود: پرسنل تنبل و کم تحرک در سازمان زندان‌‏ها کارایی چندانی ندارند و در این مجموعه پرسنل باید ورزیده و ورزشکار باشند.

حیات الغیب عنوان کرد: با پیگیری‏‌های واحد تربیت بدنی، تفاهم‏نامه‏‌های خوبی با هیات‏های ورزشی استان بسته شده است که باید با پیگیری مستمر بندهای تفاهمنامه، در راستای عملیاتی کردن آن کوشید.

مدیرکل زندان های استان یزد ارتباط و تفاهم با اداره ورزش و جوانان را در پیشبرد اهداف تربیت بدنی در مجموعه ضروری دانست و افزود: بحمدالله نگاه مسئولین ورزش استان به زندان خوب است و ادامه این تعامل می‏‌تواند به تحقق اهداف ورزشی در مجموعه کمک کند.

حیات الغیب افزود: امکانات و تجهیزات خوبی برای ورزش پرسنل و زندانیان فراهم شده که همه از سرمایه‏‌های مجموعه و دولت محسوب می‏‌شود و وظیفه ما حفظ و نگهداری و استفاده صحیح از این وسایل است.

انتهای پیام

کد N456153