فرمانده نیروی هوا فضای سپاه:

پاسخ ایران به حمله رژیم‌ صهیونیستی کابوسی مرگبار است

نیروهای مسلح

فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان ضعف بسیار رژیم صهیونیستی و عدم  توانایی اقدام نظامی علیه ایران گفت: ما حتی با فرض احتمال یک هزارم اینکه کشور هدف حمله ناگهانی این رژیم قرار بگیرد، آماده ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان شرکت کننده در دوره راهبردی خط امام در مشهد مقدس با بیان اینکه پس از انقلاب همواره نیروهای مسلح در بخش نظامی با بهره‌مندی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا از تحریم ها عبور کرده اند اظهار داشت: امید است مدیران و افسران عرصه‌ اقتصاد مقاومتی نیز بتوانند با الگو گیری از این شیوه‌های موفق بر تحریم ها و تهدیدهای دشمن به نحوی مناسب غلبه کنند.
 
وی افزود: رژیم صهیونیستی ممکن است تصمیمی مبنی بر تجاوز علیه ایران داشته باشد اما قطعاً با بررسی پیامدها و عواقب آن و واکنش بسیار شدید جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه خواهد رسید که تصمیم ناپخته ای گرفته است.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان ضعف بسیار رژیم صهیونیستی و عدم توانایی اقدام نظامی علیه ایران گفت: ما حتی با فرض احتمال یک هزارم اینکه کشور هدف حمله ناگهانی این رژیم قرار بگیرد، آماده ایم.
 
سردار حاجی زاده تصریح کرد: مسؤولان رژیم صهیونیستی بارها و بارها تهدیداتی علیه ایران مطرح می کنند اما به خوبی می دانند بهای هر حمله ای به ایران و پاسخ ما آن چنان سنگین خواهد بود که حتی تصور آن هم کابوسی مرگ بار بر آنان است زیرا جمهوری اسلامی به هر تهدیدی در همان سطح پاسخ می دهد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود در جمع دانشجویان با اشاره به مطرح شدن خود کفایی و بومی سازی پس از پیروزی انقلاب و تأکیدات و پیگیری های مقام معظم رهبری گفت: نگاه فرماندهان، مسئولان، مدیران و آحاد پاسداران و نیروهای مسلح همواره به فرامین فرمانده معظم کل قوا بوده و است که علت موفقیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بحث خودکفایی همین گوش به فرمان امر ولایت بودن بوده است.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه سپس با مطرح کردن این پرسش که "وقتی مقام معظم رهبری بحث بومی‌سازی و ما می‌توانیم را مطرح می کنند، با وجود این حجم عظیم نیروهای جوان و مستعد مشکل کجاست که هنوز گام بزرگی در کشور در این رابطه برداشته نشده است؟" اظهار داشت: مشکل مدیران میانی اند. مدیران میانی باید تدابیر و ایده های ناب را با توانمندی‌هایی که امروز وجود دارد به محصول تبدیل کنند که متأسفانه اینگونه نیست. 
 
سردار حاجی زاده در پایان گفت: ما امروز توان خود را در سطح وسیعی باور کرده‌ایم و می‌توانیم بند ناف خود را از بیگانه قطع کنیم، با به کار بستن تدابیر رهبری ضمن اینکه از مرز تحریم‌ها می شود گذشت، اجازه خودنمایی هم به دشمن نمی دهیم.