گردان های قسام:

رژیم صهیونیستی با نقض آتش بس درهای جهنم را به روی خود گشود

آفریقا و خاورمیانه

گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با نقض آتش بس درهای جهنم را به روی خود گشوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، گردان های قسام شاخه نظامی جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد که دشمن صهیونیست هر بار جنایتی مرتکب می شود و در آخرین جنایت خود شب گذشته و ساعاتی پیش از پایان آتش بس موقت 24 ساعته حملات هوایی وحشیانه خود را علیه غیر نظامیان فلسطینی آغاز کرد.

در این بیانیه آمده است: گردان های قسام مسئولیت حملات موشکی شب گذشته به تل آویو، قدس، فرودگاه بن گوریون، کریات ملاخی، نتیفوت، بئر السبع، المجدل و سدیروت را می پذیرد و بر این مسئله تاکید دارد که اولا این حملات در چارچوب پاسخ به تجاوزات اسرائیل و نقض آتش بس از سوی این رژیم و جنایاتی که علیه ملت فلسطین مرتکب می شود صورت می گیرد.

در ادامه بیانیه گفته شده است که دوما حملات قسام به اراضی اشغالی 1948 نخستین واکنش است و رژیم صهیونیستی با نقض آتش بس درهای جهنم را به روی خود گشوده است و به یاری خدا بهای تجاوزات خود را خواهد پرداخت.

گردان های قسام افزود: سوما ما دشمن صهیونیست را به چالش می کشیم تا علت واقعی و پنهان عمل بزدلانه خود در بمباران منزل خانواده "الدلو" در محله "الشیخ رضوان" در شمال نوارغزه را اعلام کند.