حمله رژیم صهیونیستی به یک دستگاه آمبولانس در غزه

آمبولانس,حمله

تهران - ایرنا - شبکه خبری ˈاسکای نیوزˈ لحظاتی پیش، از حمله رژیم صهیونیستی به یک خودرو امداد رسانی در نوار غزه خبر داد.

به گزارش ایرنا، اسکای نیوز در خبری فوری اعلام کرد که خدمه یک دستگاه آمبولانس فلسطینان در نواز غره در جریان حمله رژیم صهیونیستی، زخمی شدند.

رژیم صهیونیستی در جریان حملات خود به غزه با زیرپا گذاشتن همه قوانین و مقررات بین المللی و عدم پایبندی به اصول اخلاقی و انسانی، از طریق زمین، هوا و دریا مردم بی پناه غزه را آماج حملات خود قرار می دهد.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی روز سه شنبه به دستور ˈبنیامین نتانیاهوˈ نخست وزیر این رژیم عصر با قطع مذاکرات تمدید آتش بس، حملات به نوار غزه را از سرگرفت.

نتانیاهو از هیات مذاکره کننده رژیم اشغالگر قدس خواست با قطع مذاکرات آتش بس از قاهره به فلسطین اشغالی بازگردند.

رژیم صهیونیستی ادعا کرد که نیروهای مقاومت تنها چند ساعت پیش از پایان آتش بس 24 ساعته ، سه موشک به شهر ˈبئر السبعˈ شلیک کرده اند.

یک عضو کابینه این رژیم اعلام کرد: نتانیاهو نخست وزیر و وزیر جنگ به ارتش دستور دادند در واکنش به این حمله، مواضع نیروهای مقاومت در نوار غزه را هدف قرار دهند.

وزارت خارجه مصر شب گذشته اعلام کرد که آتش بس پنج روزه میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین شب گذشته به پایان رسید و دو طرف با تمدید آن به مدت 24 ساعت دیگر به منظور تکمیل گفت وگوها موافقت کردند.

در تهاجم ددمنشانه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی نوار غزه که حدود یک ماه به طول انجامید، حدود دو هزار نفر از غیرنظامیان فلسطینی شهید و بیش از 10 هزار نفر دیگر زخمی شدند.

**مترجمام**1480** 3404
کد N455020