قاضی اصغرزاده از پرونده ضارب شهید خلیلی گفت

دادگاه,قوه قضاييه,پزشكي قانوني,دادگاه كيفري استان تهران

رییس شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران گفت که در حال حاضر منتظر اعلام نظر کمیسیون پزشکی قانونی در مورد پرونده ضارب شهید خلیلی هستیم.

رییس شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران گفت که در حال حاضر منتظر اعلام نظر کمیسیون پزشکی قانونی در مورد پرونده ضارب شهید خلیلی هستیم.

قاضی حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره آخرین وضعیت پرونده ضارب شهید خلیلی گفت: فعلا نظر پزشکی قانونی اعلام نشده و تا زمانی که اعلام نشود نمی‌توانم در مورد این پرونده اظهار نظری داشته باشم.

بر اساس این گزارش، علی خلیلی تیر ماه 90 در حین بازگشت به منزل توسط افراد شرور مورد ضرب و جرح قرار گرفت که پس از دستگیری ضارب و مطرح شدن شکایت، خلیلی در نهایت رضایت داد.

چهارم فروردین 93 علی خلیلی در بیمارستان درگذشت و یک ماه بعد رئیس سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد که ضربات وارده به خلیلی با مرگ او بی‌ارتباط نبوده است، لذا با شکایت اولیای دم، رسیدگی به پرونده او دوباره در دستور کار قرار گرفت.

اولین جلسه دادگاه ضارب شهید خلیلی در 12 خردادماه سال جاری در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغرزاده برگزار شد و در نهایت این پرونده برای رفع نقص به دادسرا بازگردانده شد.

پیش از این نیز محمدرضا زمانی وکیل مدافع ضارب شهید خلیلی در پایان محاکمه جلسه دادگاه گفته بود که با توجه به اینکه نظریه پزشکی قانونی به من و موکلم ابلاغ نشده ما به این قضیه اعتراض کردیم و ریاست دادگاه نیز اعتراض ما را پذیرفت؛ زیرا ما بر اساس قانون حق اعتراض به نظریه پزشکی قانونی را داریم.

انتهای پیام

کد N454054