نماینده رباط کریم در مجلس: لاریجانی با اوراق پراکنی ها در مجلس علیه رییس جمهوری برخورد کند

شبنامه,رییس جمهوری

تهران – ایرنا – «ابراهیم نکو» نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در واکنش به توزیع شبنامه علیه رییس جمهوری در مجلس از «علی لاریجانی» رییس مجلس خواست با این اوراق پراکنی ها در مجلس برخورد کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نکو در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس در تذکری شفاهی به رییس مجلس تاکید کرد: از ریاست مجلس انتظار می رود در خصوص اوراق پراکنی روز یکشنبه توسط یکی از نمایندگان بررسی های لازم انجام شده، دستورات لازم را صادر کند تا از وقوع دوباره چنین اتفاقاتی در خانه ملت که شبهه برانگیز و سوال برانگیز است، جلوگیری شود.

نماینده رباط کریم در مجلس با تاکید بر اینکه این عمل محکوم است، گفت: چرا هیات رییسه دستور توزیع و تکثیر اینگونه سیاه نامه ای را صادر می کند یعنی باید هر دو نفر، هم دستوردهنده و هم اقدام کننده در برابر افکار عمومی و نمایندگان پاسخگو باشند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس ادامه داد: آیا این اقدام به این معنا نیست که می خواهند به این ترتیب رای سایر نمایندگان ملت را به نفع مسایل سیاسی خود مصادره کنند؟

کمال الدین پیرموذن نماینده اردبیل درمجلس روز یکشنبه اعلام کرد که مهدی کوچک زاده نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی میان نمایندگان شبنامه ای علیه رییس جمهوری توزیع کرده است.

پس از آن کوچک زاده اعلام کرد که اقدامش با مجوز هیات رییسه مجلس بوده است.

وی درباره ارایه لایحه خروج از رکود اقتصادی توسط دولت به مجلس نیز گفت: امیدوارم این لایحه موثر واقع شده و منجر به بهبود معیشت مردم و کاهش نرخ تورم، رشد اقتصادی و کاهش بیکاری شود. هرچند یقین دارم تیم اقتصادی مقتدر و با برنامه دولت در تعامل با مجلس در این راستا، موفقیت های قابل قبولی در کارنامه خود به ثبت خواهند رساند.

سیام**9103**ن.س**1572
کد N454008