تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور،

جلوگیری از ایجاد تنش بین قومیت‌ها با اجرای تئاتر، نمایشنامه و فیلم‌ها

سیاسی

نمایندگان در تذکرات کتبی خواستار جلوگیری از ایجاد تنش بین قومیت‌ها با اجرای تئاتر، نمایشنامه و فیلم‌ها شدند؛ همچنین از وزیر صنعت معدن تجارت خواستند از واردات برنج ممانعت کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور که در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی توسط سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه قرائت شد به شرح زیر است:

نادر قاضی‌پور، رضا رحمانی، علیرضا محجوب، محمد ‌حسین فرهنگی، نمایندگان ارومیه، تبریز، تهران و تبریز به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جلوگیری از ایجاد تنش بین قومیت‌ها با اجرای تئاتر، نمایشنامه و فیلم‌ها.

نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تسریع در برخورد قاطع با خواننده مشهور که در ملأعام روزه‌خواری کرده است.

احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر به رئیس ‌جمهور ، تعیین تکلیف بیمه تکمیلی جانبازان و جلوگیری از سوداگری آنها .

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت به وزیر امور اقتصادی و دارایی ، تسریع در تخصیص اعتبارات طرح‌های عمرانی به منظور بهره‌برداری سریع از طرح‌های در دست احداث شد.

امید کریمیان، فتح‌الله حسینی و وحید احمدی نمایندگان مریوان، قصر شیرین و کنگاور به وزیر جهاد کشاورزی، تسریع و تسهیل صدور سند مالکیت اراضی کشور.

محمد دامادی نماینده مردم ساری به وزیر صنعت ، جلوگیری از واردات برنج.

عزیز اکبریان، محمد‌جواد کولیوند، مفید کیایی‌نژاد، نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب نمایندگان کرج، ساوجبلاغ، ارومیه و تهران به رئیس ‌جمهور، توضیح علت عملکرد رئیس سازمان ملی استاندارد در کنترل کیفیت کالاهای نامرغوب خارجی .

مشهدی عباسی، حسین طلا، علیرضا محجوب، ناصر کاشانی، حسین نیازآذری، نادر قاضی‌پور، سید ‌حسین نقوی حسینی، رمضانعلی سبحانی‌فر، فرج‌الله عارفی، محمد‌جواد نظری‌مهر، فرهاد بشیری و رحمت‌الله نوروزی نمایندگان مردم فیروزکوه، تهران، زاهدان، بابل، ارومیه، ورامین، سبزوار، جیرفت، کردکوی، پاکدشت و علی‌آباد به وزیر راه و شهرسازی ، توضیح علت اختلال در پرواز‌های داخلی .

علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،لزوم نظارت بر کار تهیه‌کنندگان و فیلمسازانی که به اصول و ارزش‌های نظام انقلاب اسلامی پایبند نیستند .

حسینعلی حاجی دلیگانی و سید‌ ناصر موسوی لارگانی نمایندگان مردم شاهین‌شهر و فلاورجان به رئیس ‌جمهور، عذرخواهی از مردم استان اصفهان به دلیل عملکرد توهین‌آمیز وزیر نیرو و قطع آب شرب و کشاورزی و جلوگیری از انجام طرح‌های آبرسانی به استان اصفهان.

سید‌ ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان، به رئیس ‌جمهور و وزیر صنعت ، نظارت بر عملکرد خودروسازان و کاهش قیمت خودرو با توجه به کیفیت پایین خودروهای و به وزیر اقتصاد، جلوگیری از حیف و میل بیت‌المال توسط مدیران شرکت دولتی بیمه ایران شد.

سید ‌ناصر موسوی لارگانی به وزیر ورزش جوانان، لزوم نظارت بر عملکرد هیأت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و به ویژه مسئله پرداخت‌های میلیاردی.

انتهای پیام

کد N453882