حاجی دلیگانی: مردم می‌خواهند دادگاه «م. ه» علنی برگزار شود!

یک نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم انتظار دارند دادگاه «م. ه» به صورت علنی برگزار شود تا بفهمند چه بر سر انقلاب آمده است.

یک نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم انتظار دارند دادگاه «م. ه» به صورت علنی برگزار شود تا بفهمند چه بر سر انقلاب آمده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به دلیل رحلت پدر شهیدان یاسینی، گفت: از قوه قضاییه به دلیل تشکیل دادگاه رسیدگی به جرایم دوازده‌گانه آقای «م. ه» و به قول خارجی‌ها جونیور که امر و اتفاق مبارکی است تشکر می‌کنم که در دهه چهارم انقلاب یعنی دهه عدالت و پیشرفت به وقوع پیوسته است.

وی ادامه داد: این نکته حائز اهمیت است که متن کیفرخواست نامبرده آنقدر سنگین است که بدون اطلاع کامل مردم از آن نمی‌توان انتظار داشت عدالت درباره ایشان محقق شود.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: مردم مصرانه از ما نمایندگان می‌خواهند که از قوه قضاییه خواسته شود دادگاه ایشان علنی برگزار شده تا بفهمند چه بر سر انقلاب توسط نامبرده آمده است.

حاجی دلیگانی در ادامه بیان کرد: از وزیر کشور می‌خواهم طرح ارتقای بخش میمه که دو سال آماده تصویب شده را با جدیت پیگیری و در هیات دولت به تصویب برسانند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: در دولت از کشاورزان به جدیت و با تمام قوا دفاع کنید والا کشاورزان دارند له می‌شوند، هزینه‌ها زیاد است و یک کود شیمیایی هزینه بسیار بالایی دارد و در عین حال درآمدهای بخش کشاورزی بسیار پایین است.

وی در پایان نسبت به وضعیت قنات‌ها و آب حوزه انتخابیه خود نیز تذکر داد.

انتهای پیام

کد N453878