جنبلاط: با سید حسن نصرالله درباره خطر داعش هم‌ عقیده‌ام

لبنان

رهبر حزب سوسیالیست ترقی‌خواه لبنان ضمن تاکید مجدد بر انتخاب رئیس جمهور آتی این کشور در سریع‌ترین زمان ممکن، گفت: من با سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در خصوص خطر داعش هم عقیده‌ام.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه لبنانی السفیر، ولید جنبلاط، رهبر حزب سوسیالیست ترقی‌خواه لبنان بار دیگر خواهان انتخاب رئیس جمهور آتی این کشور در سریع‌ترین زمان ممکن شد و گفت: ما نمی‌توانیم همچنان به این وضعیت ادامه دهیم.

وی تاکید کرد: من با نظر سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در خصوص خطر اقدامات تروریستی گروه "دولت اسلامی" (داعش) که تمامی منطقه را در برخواهد گرفت و نه تنها خطری برای لبنان بلکه خطری برای تمامی منطقه است، موافقم.

جنبلاط خاطرنشان کرد: امیدوارم همگان برای مقابله با چنین خطری و حفظ و حمایت لبنان از این خطر با هم وحدت و همکاری داشته باشند. در واقع همگان باید اختلافات را کنار گذاشته و به دیدگاه مشترکی در این زمینه برسند، اما با این حال توجه به این مساله نباید از اهمیت سرعت بخشیدن به انتخاب رئیس جمهور و پایان دادن به خلأ سیاسی بکاهد چرا که لبنان در زمان کنونی نیاز شدیدی به امنیت و ثبات دارد.

انتهای پیام

کد N453304