حماس اقدام اتحادیه اروپا در خصوص تحریم کالاهای اسراییلی را ستود

حماس

تهران-ایرنا- ˈفوزی برهومˈ سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) طی سخنانی اقدام اتحادیه اروپا در تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی را درست و مثبت خواند.

به گزارش پایگاه خبری مصری ˈالیوم السابعˈ، فوزی برهوم در یک گفتگوی مطبوعاتی گفت: اقدام اتحادیه اروپا در تحریم کالاهای اسراییلی گامی درست و مثبت است.

سخنگوی حماس همچنین تاکید کرد: باید اقدامات قاطعانه تر و شدیدتری علیه اسراییل به منظور جنایت های که در غزه و علیه ملت فلسطین مرتکب شده است، در پیش گرفته شود.

وی در ادامه با اشاره به تجاوزات و حملات رژیم اشغالگر قدس در کرانه باختری، قدس و غره، همه فلسطینی ها را به حمل سلاح، مقابله و نبرد با این رژیم اشغالگر، در همه محورها و جبهه ها فراخواند.

اتحادیه اروپا روز گذشته واردات فراورده های لبنی و مرغ را از شهرک های صهیونیست نشین اسراییلی در کرانه باختری و قدس و بلندی های جولان مورد تحریم قرار داد.

رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را از 8 ژوئیه (17 تیر ماه) آغاز کرد که در پی آن بیش از 2 هزار شهید شدند که اکثر جان باختگان، غیرنظامی هستند.

در حالی که مهلت آتش بس 5 روزه در غزه امروز به پایان می رسد، مذاکرات قاهره برای برقراری آتش بس هیچ نشانی از پیشرفت به همراه نداشته است.

رسانام**9329** 1917
کد N452725