سید حسن نصرالله از حمایت های ایران از مقاومت قدردانی کرد

مجمع

تهران- ایرنا- رییس دفتر حزب الله لبنان در تهران در دیدار با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مراتب قدردانی سید حسن نصرالله از کمک های معنوی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت را به وی ابلاغ کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، محسن رضایی در این دیدار با بیان ضرورت تقویت جریان مقاومت با محوریت حزب الله لبنان بر حمایت های همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از حزب الله و دیگر گروه های مقاومت در منطقه تاکید کرد.

«سید عبدالله صفی الدین» نیز که پس از نامه هفته گذشته محسن رضایی خطاب به دبیر کل حزب الله لبنان بعد از ظهر امروز دوشنبه به دیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام آمده بود، گزارشی از آنچه در منطقه می گذرد، ارایه کرد.

رییس دفتر حزب الله لبنان در تهران با اشاره به ارتقا جایگاه جریان مقاومت با محوریت حزب الله در منطقه، از کمک های معنوی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت تشکر کرد.

وی با اشاره به نامه محسن رضایی به سید حسن نصرالله، ضمن ابلاغ مراتب تشکر دبیر کل حزب الله لبنان اظهار کرد: پس از اتفاقات اخیر در منطقه به ویژه شکست رژیم صهیونیستی در جنگ غزه و ناکامی تروریست ها در عراق و سوریه، افکار عمومی کشورهای درگیر اعم از مسیحی، سنی و شیعه به حقانیت مقاومت پی برده اند.

رییس دفتر حزب الله در تهران با اشاره به وضعیت بحرانی سرزمین های اشغالی و کابینه نتانیاهو پس از شکست در جنگ غزه، ضمن ارائه آمار دقیق میدانی از وضعیت سربازان رژیم صهیونیستی و اهالی شهرک های صهیونیست نشین از جمله فرار سرمایه یا خودزنی سربازان اسراییلی و...، بر تجلی الطاف بی کران الهی در تحقق این پیروزی تاکید کرد و آن را نتیجه تداوم مقاومت و ایمان به وعده های الهی دانست.

سیام**9012 ** 1917
کد N452685