نوبخت: استیضاح وزیر علوم، هدیه مناسب هفته دولت نیست

محمدباقر نوبخت,استيضاح وزير علوم

سخنگوی دولت گفت: در روز استیضاح وزیر علوم برای رئیس‌جمهور از قبل سفر به اردبیل برنامه‌ریزی شده اما تعدادی از اعضای هیات وزیران و همکاران وزیر علوم در کنار وی به مجلس می‌روند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری ایسنا، محمد باقر نوبخت در حاشیه‌ی همایش تجلیل از خانواده‌های موفق ارتش و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در یک سال گذشته همکاری صمیمانه‌ای بین مجلس و دولت وجود داشت، اظهار کرد: این همکاری موجب شد که بودجه سال 93 به سرعت تقدیم مجلس شود و مجلس نیز آن را تصویب کند.

وی در ادامه افزود:‌ تردید ندارم نمایندگان مجلس جایگاه وزیر علوم را در جامعه‌ی فرهنگی و علمی در نظر می‌گیرند و توجه می‌کنند که هدیه به دولت در هفته دولت این نیست که وزیر علوم را در آغاز سال تحصیلی استیضاح کنند. البته نظرات سازنده‌ی نمایندگان مجلس برای وزیر علوم و سایر اعضای دولت ارزشمند بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نوبخت همچنین خاطر نشان کرد: انتظار ما این است که نمایندگان در روز استیضاح با رای قاطع و بیشتر به وزیر علوم که فردی دانشمند و فکور است این فرصت را فراهم کنند که وی با انگیزه‌ی بیشتری زمینه آغاز سال تحصیلی جدید را برای دانشجویان فراهم کند.

وی در پایان افزود: امیدوارم مجلس با اقدام مناسب خود ثابت کند و نشان دهد که دولت و مجلس با هم اتفاق نظر و همکاری دارند.

انتهای پیام

کد N450862