سردبیر جام‌جم مطرح کرد

نماینده مجلس در هیأت نظارت از نگاه بدبینانه به رسانه مبرا باشد

مطبوعات

سردبیر روزنامه جام‌جم در پی انتخاب عضو ناظر در هیأت نظارت بر مطبوعات که روز یکشنبه در دستور کار قرار گرفت، معتقد است: اگر بخواهیم هیأت نظارت متعادل و منصفی داشته باشیم، مجلس باید نماینده‌ای معرفی کند که از نگاه بدبینانه به رسانه‌ها مبرا باشد.

محسن ماندگاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار بخش رسانه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیان کرد: یکی از مهمترین مشکلاتی که جامعه مطبوعاتی ما با آن مواجه است نگاه سیاسی به موضوع رسانه است؛ بخشی از این مشکل به عملکرد رسانه‌ها برمی‌گردد و بخش دیگر به نگاه خیلی خاص سیاسی و بعضا بدبیانه‌ای که نسبت به مطبوعات وجود دارد.

سردبیر روزنامه جام‌جم اظهار کرد: شاید مناسب‌تر و شایسته‌تر این است که مجلس نماینده‌ای را از طرف خود به هیأت نظارت بر مطبوعات معرفی کند که حداقل موضع منفی و بدبینانه‌ای به رسانه نداشته باشد یا خیلی منصوب به جناح خاص و دچار افراط و تفریط نباشد.

او خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم هیأت نظارت بر مطبوعات متعادل، منصف و در عین حال با خروجی و عملکرد کارشناسی و مفیدی داشته باشیم طبیعتا مجلس باید فردی را به عنوان نماینده خود معرفی کند که از تندی‌ها، افراط‌گری و نگاه بدبینانه به رسانه‌ها و مطبوعات مبرا باشد.

انتهای پیام

کد N450742