خبر فوری: استیضاح امشب برگزار می‌شود+ جدیدترین شب‌نامه‌ها

استیضاح

دو روز مانده به استیضاح وزیر علوم، توزیع شب نامه در روز روشن در مجلس، علیه رییس جمهور جنجال آفرید.

یک منبع آگاه گفت: بعد از پخش شب نامه اول که معلوم شد حسن روحانی، دکتر نیست و در عمرش یک آمپول وریدی هم نزده، استیضاح یک روز جلو افتاد. دوستان بررسی کردند دیدند، این رویه خطرناک ممکن است به جاهای باریک ختم شود و شب نامه های متنوع دیگری توزیع شود، در نتیجه تصمیم بر آن شد که استیضاح همین امشب برگزار شود تا شب نامه دیگر پخش نشود!

متن شب نامه هایی که آماده توزیع در مجلس بوده و اتفاقی به دست خبرنگار ما افتاده است:


وزیر ارشاد/ علی جنتی فقط فامیلش جنتی است و طبق اسناد صوتی ایت الله جنتی بارها به او گفته «علی دیگه نه من نه تو»


وزیر راه/ عباس آخوندی، برادر زاده حسن روحانی است و برای رد گم کنی، به شکل آماتوری، فامیلی اش را از روحانی به آخوندی تغییر داده که ما فهمیدیم.


وزیر خارجه/ ظریف در یک دانشگاه خارجی درس خوانده که در ایران هیچکسی نمی تواند اسمش را درست تلفظ کند بعلاوه اینکه او یک عکس یادگاری هم از این دانشگاه ندارد.


وزیر ارتباطات/ اساسا او همه مدارکش محل سوال است؛ از کالیفرنیا کارشناسی گرفته، رفته سن خوزه بعد هم برای دکترا رفته لوییزینا. آن هم قبل از انقلاب که فسق و فجور در امریکا خیلی شدید بوده. در ضمن او از کجا اینقدر پول آورده. ضمنا هیچ سندی که او را در حال لخت کردن سیم یک وسیله برقی نشان دهد در دسترس نیست.


وزیر بهداشت/ او اولا که هاشمی است و همین برای استیضاح و پخش شب نامه کافی است، ثانیا سالها قبل در کلاس بازیگری رضا کیانیان شرکت کرده و بعدها هم از این حضور اعلام تبری نجسته است! رضا کیانیان از بازیگران معلوم الحال سینما محسوب می شود که بارها خواسته مجهول الحال شود اما بچه ها اجازه نداده اند.


وزیر صنعت/ نعمت زاده درس خودش را در کالیفرنیا رها کرده و آمده ایران با انقلاب عکس یادگاری گرفته و از 58 تا امروز معلوم نیست با چه مدرکی این همه حقوق دریافت می کند.


محسن حدادی
کد N450588