امام جمعه اهل سنت ارومیه:

مقاومت، تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی است

نماینده مجلس,غزه

ارومیه - ایرنا - امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: تجربه جنگ 60 ساله در فلسطین به مردم باریکه غزه ثابت کرد که مقاومت و استقامت تنها راه مقابله با اسرائیل غاصب است.

ماموستا ملاعبدالقادر بیضاوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مقاومت است که می تواند طومار رژیم صهیونیستی را درهم پیچیده و تل آویو را مجبور به عقب نشینی کند.

وی با اشاره به افزایش شهدای غزه و رسیدن آنها به دو هزار نفر اظهار کرد: اوج گیری جنایات اسرائیل جنایتکار، نشانه نزدیک شدن به خط پایان است و بدون تردید دیر یا زود عمرش خاتمه می یابد.

ملا بیضاوی گفت: امروز سیاست مقاومت و تکیه بر تجهیزات جنگی توانسته تمامی معادلات رژیم صهیونیستی را برهم زند و ثابت کند وجبی از خاک مسلمانان نصیب او نخواهد شد.

وی افزود: مردم غزه این بار نه با سنگ بلکه با اسلحه به جنگ با رژیم صهیونیستی رفتند و دستگیری برخی از سربازان اسرائیلی رعب و وحشت را بر ارتش اسرائیل حاکم کرد.

وی یادآور شد: دستگیر شدن برخی از سربازان ژیم صهیونیستی و بی اثر شدن گنبد آهنین اسرائیل امروز نگرانی و عصبانیت رژیم صهیونیستی را مضاعف کرده است و همین نگرانی باعث شده هر روز قتل عام مردم غزه افزایش یابد.

وی ادامه داد: در شرایطی که سلطه گران دست دوستی با اسرائیل غاصب داده اند شایسته است دولتهای مسلمان به حمایت از مردم غزه و مقاومت بپردازند و بدون تردید و به فرموده امام راحل در این صورت رژیم غاصب صهیونیستی در میان نخواهد بود.

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: با توجه به اینکه مقاومت تهدیدی بزرگ برای آمریکاست بنابراین غرب و رژیم صهیونیستی تلاش می کنند که با فشار بر هلال مقاومت یعنی لبنان، غزه، فلسطین و سوریه، خط مقاومت را شکسته و سپس جنایات رژیم صهیونیستی را از اذهان عمومی پاک کرده و به فراموشی بسپارند و بعد از آن کشورهای مسلمان را درگیر خود کنند.

بیش از یک ماه است نوار باریکه غزه آماج حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار گرفته و در این میان بیش از دو هزار نفر به شهادت رسیده و 10 هزار نفر نیز مجروح شدند.

بیشترین قربانیان این حملات وحشیانه را کودکان و زنان تشکیل می دهند.

8135/581
کد N450513