بررسی برنامه های دولت برای کنترل تورم و رونق بازار توسط سه کمیسیون مجلس

با تصویب کمیسیون امنیت ملی مجلس، جلسه مشترکی میان کمیسیون های امنیت، اقتصادی و صنایع برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) سید حسین نقوی حسینی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در ابتدای جلسه با توضیحات بروجردی رئیس کمیسیون واعلام نگرانی های اعضای کمیسیون نسبت به دغدغه های اقتصادی مردم مصوب شد که جلسه مشترکی بین کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، کمیسیون اقتصادی و کمیسیون صنایع برگزار شود.

وی ادامه داد: در این جلسه قرار است برنامه های دولت در ارتباط با کنترل تورم، خروج از رکود و رونق بازار تولید و کار مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

نقوی حسینی همچنین با اشاره به حضور معاون وزیر امور خارجه و سفیر پاکستان و چند تن از کارکنان وزارت خارجه در جلسه کمیسیون اظهار کرد: در این جلسه ابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر امور خارجه و همکارانشان در جلسه حضور یافتند و تحولات اخیر پاکستان، نقش عربستان و آمریکا در این تحولات و سرنوشت خط لوله صلح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان کرد: علیرضا حقیقیان سفیر جمهوری اسلامی در پاکستان بر لزوم توجه بیشتر به تحولات پاکستان به عنوان یکی از همسایه های مهم جمهوری اسلامی تاکید کرد.

وی ادامه داد: سناریوهای مختلف تحولات پاکستان از جمله ترکیب کمپین شکل گرفته علیه نواز شریف مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و اعلام شد جمهوری اسلامی خواهان حفظ وحدت و یکپارچگی پاکستان، رعایت اصول دموکراسی و احترام به مطالبات مردم و حفظ آرامش در پاکستان است.

انتهای پیام

کد N450186