پیام سرلشکر فیروزآبادی به مسابقات تکواندو نظامیان جهان

حضور تکواندو کاران در تهران نشان عمق دوستی بین ملت های آزاده است

سیاست داخلی,سرلشگرفیروز آبادی,مسابقات جهانی سیزم

حضور تکواندوکاران و نمایندگان ورزشی نظامیان سراسر جهان در تهران برای شرکت در این رویداد بزرگ، نشان از عمق دوستی ملل آزاده ای دارد که مشتاق هستند در رقابتی سالم با یکدیگر، فریاد صلح جهانی را سر داده و رفاقتی پایدار با یکدیگر بنا نهند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی، به مسابقات جهانی (سیزم)، حضور تکواندوکاران و نظامیان سراسر جهان در تهران را نشان از عمق دوستی ملل آزاده دانست.

به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی به مناسبت آغاز بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نظامیان جهان(سیزم) طی پیامی با اشاره به اینکه حضور تکواندوکاران و نمایندگان ورزشی نظامیان سراسر جهان در تهران نشان از عمق دوستی بین ملت های آزاده است، تصریح کرد: امیدواریم شرکت کنندگان در این مسابقات در رقابتی سالم با یکدیگر، فریاد صلح جهانی را در جهان طنین انداز کنند.

متن پیام به این شرح است:

«به حول و قوه الهی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حالی میزبان بیست و دومین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) است که امروز شاهد اعتلاء، عزت و سربلندی ملت شریف ایران در تمامی عرصه های جهانی از جمله ورزش هستیم.

حس غرور و افتخار ملت سلحشور ایران از پیروزی و موفقیت‌های فرزندان رشید کشور در میادین معتبر ورزشی، حاصل تلاش، مرارت و سختکوشی تک تک ورزشکاران توانمند ایران اسلامی است که با صیانت و حراست از اخلاق و روح پهلوانی در مقابله با سختی ها و محدودیت ها کمر خم نکرده، مردانه اهتمام ورزیده تا کسب افتخار نمایند.

اکنون سرزمین قهرمان‌پرور ایران، میزبان رقابتی مهم در عرصه نظامیان جهان است، حضور تکواندوکاران و نمایندگان ورزشی نظامیان سراسر جهان در تهران برای شرکت در این رویداد بزرگ، نشان از عمق دوستی ملل آزاده ای دارد که مشتاق هستند در رقابتی سالم با یکدیگر، فریاد صلح جهانی را سر داده و رفاقتی پایدار با یکدیگر بنا نهند.

اینجانب ضمن خیر مقدم به کلیه میهمانان ارجمند در این دوره از مسابقات، امیدوارم در مدت اقامت خود در ایران روزهای خوب و سرشار از نشاط و سلامتی را گذرانده و جدای از نتایج، (پیروزی یا شکست) با خاطره ای خوش این رقابت ها را به پایان رسانید.

ان‌شاءالله که همواره سریلند و سرافراز باشید.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی».

 

کد N449961