نماینده خرم‌آباد:

در برخی کمیسیون‌ها روابط ناسالم حاکم است

نماینده خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی کمیسیون‌ها سؤالات از وزرا را بایگانی می‌کنند و این نشان‌دهنده روابط ناسالم برخی از کمیسیون‌ها با مسئولان ارشد است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آقامحمدی طی تذکر شفاهی خود در مجلس شورای اسلامی خطاب به هیأت رئیسه گفت: طبق آیین‌نامه هیأت رئیسه موظف است سؤالات نمایندگان از وزرا را به کمیسیون‌ها ارجاع دهد و کمیسیون‌ها هم موظف هستند این سؤالات را با دعوت از وزیر مطرح نمایند اما متأسفانه شاهد آن هستیم که کمیسیون اجتماعی سؤال بنده از وزیر کار را بایگانی کرده است.

وی افزود: به بهانه بازدید از جنازه صنعت هسته‌ای کشور، سؤال از وزیر در کمیسیون اجتماعی به تأخیر افتاده و این در شأن مجلس نیست.

به گزارش ایسنا، در پاسخ به این تذکر ابوترابی رئیس جلسه علنی گفت: نمایندگان باید در انتخاب واژه‌ها دقت کنند و چه معنی دارد که به دستاوردی که ملت ایران در اوج تحریم‌ها و تلاش‌های جوانان کشور به دست آمده بگوییم جنازه هسته‌ای اما در مورد سؤال از وزرا هم باید بگویم که ما با تراکم سؤالات از وزرا مواجهیم و ممکن است اتفاقات اینچنینی بیفتد و بنده این موضوع تذکر را پیگیری می‌کنم.

انتهای پیام

کد N449588