عبادی در تذکر شفاهی:

مسئولان دولتی و شرکت سپاهان از مردم در پی سقوط هواپیما عذرخواهی کنند

مجلس

علاوه بر وزیر راه و شهرسازی، باید مسئولان دولتی و شرکت سپاهان نیز از مردم به دلیل وقوع این حادثه عذرخواهی کنند و همچنین از آقای آخوندی درخواست می‌کنم تعداد پروازهای استان خراسان جنوبی را افزایش دهد و در زمینه ارتقای کیفیت هواپیماها نیز رسیدگی لازم را به‌عمل آورد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: مسئولان دولتی و شرکت سپاهان باید از مردم به دلیل سقوط هواپیمای ایران 140 عذرخواهی کنند.

به گزارش ایلنا، سید محمدباقر عبادی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: با وجود گذشت چند روز از سقوط هواپیما که بیشتر سرنشینان آن اهل استان خراسان جنوبی بودند، وزیر راه و شهرسازی تاکنون عذرخواهی نکرده است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر وزیر راه و شهرسازی، باید مسئولان دولتی و شرکت سپاهان نیز از مردم به دلیل وقوع این حادثه عذرخواهی کنند و همچنین از آقای آخوندی درخواست می‌کنم تعداد پروازهای استان خراسان جنوبی را افزایش دهد و در زمینه ارتقای کیفیت هواپیماها نیز رسیدگی لازم را به‌عمل آورد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، یادآور شد: جاده‌های استان خراسان جنوبی از وضعیت خوبی برخوردار نیست، بنابراین وزیر راه و شهرسازی باید به این وضعیت رسیدگی کند.

کد N449512