تعزیر شرکت خدماتی به جرم کم‌فروشی

صنعت,تعزيرات حكومتي,جريمه

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از تخلف کم‌فروشی توسط یکی از شرکت‌های خدماتی فروش آهن‌آلات در استان خبر داد و گفت: این شرکت به یک میلیارد و 236 میلیون و 624 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین حسین‌پور اظهار کرد: شرکت متخلف بر اساس مستندات موجود در پرونده به استرداد مبلغ 618 میلیون و 312 هزار ریال در حق شاکی خصوصی محکوم شده است.

وی با اشاره به شکوائیه شاکی خصوصی و گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان تصریح کرد: با توجه به کم‌فروشی شرکت خدماتی ارائه‌دهنده فروش آهن آلات و ساخت اسکلت فلزی ساختمان تجاری و مسکونی، متخلف به استرداد جزای نقدی در حق شاکی و دولت محکوم شد.

حسن‌پور بیان کرد: پس از بررسی شواهد و قرائن موجود در پرونده و سیر مراحل قانونی در شعب اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان، تخلف انتسابی محرز تشخیص داده شد و شرکت متخلف به پرداخت جزای نقدی و ممهور شدن پروانه شرکت به مهر تخلف در حق دولت و استرداد مبلغ کم فروشی در حق شاکی خصوصی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از محکومیت یکی از شرکت‌های اتحادیه تعاونی در استان خبر داد و گفت: بر اساس گزارش‌های رسیده، تخلف یکی از شرکت‌های اتحادیه تعاونی استان محرز و بر اساس مستندات موجود در پرونده شرکت متخلف به پرداخت جریمه بالغ بر 9 میلیون و 783 هزار و 798 ریال محکوم شد.

حسن‌پور با اشاره به جدیدترین پرونده مختومه شده در اداره کل تعزیرات حکومتی استان گلستان بیان کرد: یکی از شرکت‌های تعاونی بر اساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مبنی بر ارتکاب تخلف گرانفروشی انواع لوازم خانگی محکوم به جزای نقدی شد.

وی ادامه داد: پس از تشکیل پرونده و بررسی شواهد و قرائن موجود در پرونده همچنین سیر مراحل قانونی در شعب اداره کل تعزیرات حکومتی استان، تخلف انتسابی احراز و شرکت متخلف به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

انتهای پیام

کد N448717