صادق خرازی یک تشکل اصلاح طلب راه انداخت/ از خاتمی عبور نمی کنیم

اصلاح طلبان, صادق خرازی

تشکل اصلاح‌طلب «ندای ایرانیان» اعلام موجودیت کرد.

روزنامه ایران نوشت:

تشکل اصلاح‌طلب «ندای ایرانیان» اعلام موجودیت کرد.

هادی حیدری سخنگوی هیأت مؤسس این تشکل گفت «ندای ایرانیان» با محوریت سیدمحمد خاتمی فعالیت خواهد کرد و در آستانه دریافت مجوز از وزارت کشور است.

وی افزود: خاتمی هم قدرت اجماع اصلاح‌طلبان و هم نقش راهبردی دارد. اصلاح‌طلبی مدنظر ما بر اساس تعریف خاتمی تعریف شده است. ما خاتمی را اصلاح‌طلب‌ترین فرد در میان اصلاحات می‌دانیم زیرا وی اعتدال‌گرا و اخلاق‌گراست و پایبندی خود را به نظام ثابت کرده است. ما هیچگاه در پیگیری اهداف اصلاح‌طلبی خود از خاتمی عبور نمی‌کنیم.

این فعال سیاسی با بیان اینکه صادق خرازی یکی از اعضای هیأت مؤسس تشکل ندای ایرانیان است، گفت: سمت‌های اصلی این تشکل هنگامی مشخص می‌شود که ما به صورت رسمی از وزارت کشور مجوز گرفته و مجمع عمومی خود را تشکیل دهیم. سخنگوی هیأت مؤسس تشکل «ندای ایرانیان» همچنین با بیان اینکه ما هیچگاه از نسل اول اصلاحات عبور نمی‌کنیم، گفت: اقدامات ما در امتداد فعالیت نسل اول اصلاحات است و ما حتماً تقاضا می‌دهیم که به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بپیوندیم البته در تشکل ندای ایرانیان افراد جوان‌تر فعالیت می‌کنند اما هرگز ما در برابر پدران خود نمی‌ایستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه ما همچنین با آقای عارف تعامل خواهیم داشت و از ایشان کمک می‌خواهیم، اظهار کرد: ما زیر چتر اصلاحات حرکت می کنیم.


کد N448327