دریادار فدوی:

خصومت دشمنان نسبت به جریان مقاومت اسلامی شکل و ابعاد تازه یافته است

نیروهای مسلح

 فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: روند تحولات منطقه ای نشان می دهد که کینه و خصومت دشمنان نسبت به جریان مقاومت اسلامی نه تنها کاهش پیدا نکرده که شکل و ابعاد تازه ای به خود گرفته است. 

به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در جمع تفنگداران تیپ امام سجاد(ع) با بیان این مطلب، اظهار داشت: روند تحولات منطقه ای نشان می دهد که کینه و خصومت دشمنان نسبت به جریان مقاومت اسلامی نه تنها کاهش پیدا نکرده که شکل و ابعاد تازه ای به خود گرفته است.
 
وی افزود: در چنین شرایطی حتی یک روز را نیز برای حفظ و تقویت آمادگی های دفاعی از دست نداده و نخواهیم داد.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: شرط بهره مندی از یاری و نصرت خدا، حرکت هوشمندانه، آگاهانه و همراه با بصیرت در مسیر ولایت است.
 
سردار فدوی افزود: کارنامه جنایات ددمنشانه و وحشیانه دشمنان ما در ابعاد گوناگون، موضع حق جویانه و حق طلبانه ما را بیش از پیش آشکار و تأیید کرده و عزم ما را در ادامه مسیری که در پیش گرفته ایم، دو صد چندان کرده است. 
 
وی در پایان گفت: فلسفه خلقت عبودیت و بندگی خدا است و اعتبار انسان به میزان تلاشی است که در راه تحقق زمینه های بندگی و عبودیت خدا انجام می دهد. وی افزود: اسلام اصیل در پی ایجاد شرایطی است که انسان ها بتوانند به دور از منجلاب ها و مفاسد، خالق هستی را عبودیت و بندگی کرده و مراتب کمال را طی نمایند.