«آرامش و امید»، شعار هفته دولت

دولت یازدهم

جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در معاونت اجرایی رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین، جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در معاونت اجرایی با حضور مدیران کل روابط عمومی ها و نمایندگان دستگاه های حوزه معاونت اجرایی شامل شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، سازمان فضایی،سازمان استاندارد، مرکز مطالعات جهانی شدن و ستاد حمل و نقل و سوخت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه معاونت اجرایی، در این جلسه محسن بهرامی رئیس حوزه معاونت اجرایی و مشاور عالی معاون اجرایی رییس جمهور بر استفاده از فرصت هفته دولت جهت انعکاس عملکرد و خدمات صورت گرفته در سازمانهای تابعه این معاونت تاکید کرد و گفت: این مهم با توجه به تقارن با اولین سال از دولت تدبیر و امید اهمیت بیشتری پیدا می کند و لذا باید بنحوی مطلوب و دور از اقدامات تکراری و کلیشه ای گذشته برای انعکاس خدمات صورت گرفته در این سازمان ها برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد.

بهرامی افزود: شعار "آرامش و امید" بدرستی برای هفته دولت برگزیده شده و دارای موضوعیت می باشد چرا که بعنوان مثال بواسطه اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید در یکسال گذشته آرامش به فضای سیاسی، اقتصادی کشور برگشته و برای پاسداشت امید شگل گرفته در مردم واقعا تلاش شده است...

بهرامی در ارتباط با اغاز بررسی و تدوین برنامه ششم توسعه که تقارن با هفته دولت پیدا کرده نیز گفت لازم است ابتدا یک آسیب شناسی از برنامه پنجم توسعه کشور و عدم تحقق اهداف برنامه پنجم صورت گیرد و سپس بررسی و تدوین برنامه ششم توسعه پیگیری شود.­

در این جلسه فرایند معرفی کارمند و مدیر نمونه در سازمانهای حوزه معاونت اجرایی با توجه به برگزاری جشنواره شهید رجایی، برگزاری سمینار تخصصی، سرکشی به خانواده شهدا، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت و دیگر برنامه ها بررسی شد.

در پایان بنابر این شد که مشارکت در نمایشگاه کتاب امسال با محوریت مرکز ملی مطالعات جهانی شدن باشد و برگزاری نمایشگاه دستاوردها با محوریت سازمان فضایی ایران تحقق یابد.

بگفته بهرامی در هفته دولت، معاون اجرایی رئیس جمهور در یک نشست خبری دستاوردهای دولت بویژه در حوزه سازمانهای تابعه معاونت اجرایی را تشریح خواهند کرد.

/27220

کد N447735