دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها خبر داد

اعلام حمایت بیش از 1500 استاد دانشگاه از وزیر علوم

استيضاح,انجمن اسلامي مدرسين,رضا فرجی دانا,استيضاح وزير علوم,وزير علوم

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها گفت: تاکنون بیش از 1500 استاد دانشگاه بیانیه این تشکل در حمایت از وزیر علوم را امضا کرده‌اند.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها گفت: تاکنون بیش از 1500 استاد دانشگاه بیانیه این تشکل در حمایت از وزیر علوم را امضا کرده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن رهامی با اعلام این خبر خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها دیروز (جمعه) بیانیه‌ای را در حمایت از وزیر علوم صادر کرد و تا کنون بیش از 1500 تن از اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور در حمایت از وزیر علوم این بیانیه را امضا کرده‌اند که این امضاها در حال افزایش است.

وی همچنین افزود: انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها در دوشنبه هفته جاری نشستی را با عنوان بررسی عملکرد یکساله وزارت علوم را در دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

رهامی در ادامه اظهار کرد: در این نشست که با حضور اساتید دانشگاه‌ها و نمایندگان مجلس برگزار می‌شود عملکرد وزارت علوم به صورت علمی و نه سیاسی بررسی شده و نقاط ضعف و قوت آن بیان می‌شود.

این فعال سیاسی در پایان با بیان این‌که در این نشست عملکرد وزارت علوم دولت یازدهم با دو دولت قبلی هم مقایسه می‌شود، گفت: در این جلسه ما اتهامات وزیر علوم از جمله کند شدن پیشرفت علمی کشور را بررسی می‌کنیم تا مشخص شود که این اتهام تا چه میزان صحت دارد.

انتهای پیام

کد N447502