گروسی: مردم به خوبی مخاطبان سخنان رئیس جمهور را می‌شناسند

دولت,مجلس شوراي اسلامي,رييس‌جمهور

نماینده مردم شهریار گفت: اگرچه نفس بیان سخنان تند رئیس جمهور خوب نبود ولی مردم به خوبی سخنان ایشان را می‌فهمند و مخاطبان ایشان را می‌شناسند.

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا گفت: به عقیده بنده مخاطب سخنان رئیس جمهوردر جمع سفرا افرادی هستند که به منافع ملی کشور فکر نمی‌کنند؛ همان تندروهایی که اهداف خطی و جناحی خود را دنبال می‌کنند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این که باید دید سخنان رئیس جمهور تحت چه فشارهایی ایراد شده است گفت: رئیس جمهور بارها اعلام کرده است از انتقادات سازنده استفاده می‌کند، اما به نظر می‌رسد منتقدان تندرو در جریان‌های سیاسی به این مساله توجهی ندارند.

وی با اشاره به درخواست برخی از نمایندگان برای برگزاری جلسه غیر علنی و بررسی سخنان رئیس جمهور گفت:‌ مجلس به جای گفتار درمانی و برگزاری جلساتی از این دست باید قوانینی را به تصویب برساند که منجر به خروج هر چه سریعتر اقتصاد کشور از رکود تورمی شود. دولت‌های قبل گام موثری در این حوزه برنداشتند. سال اول این دولت هم صرف رفع و رجوع بحران‌ها ونابسامانی‌های هشت سال گذشته شد و به تازگی لایحه خروج از رکود را به مجلس دادند.

بنابراین وقت نمایندگان به جای هدر رفتن در جلسات غیر علنی و واکنش به اظهارات رئیس جمهور باید صرف رسیدگی به مسائل اساسی کشور از جمله لوایح خروج از رکود و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری شود.

گروسی متذکر شد: تندروهایی در جناح‌های مختلف سیاسی وجود دارند که همواره در پی ناموفق جلوه دادن رئیس جمهور و دولت ایشان هستند.

نماینده شهریار در پایان خطاب به نمایندگان متقاضی برگزاری جلسه غیر علنی مجلس در هفته گذشته متذکر شد: می‌توانستید به جای این هوچی گری ها اعتراض خود را در قالب نامه بیان می‌کردید.

انتهای پیام

کد N446798