۱

وزیر اطلاعات:تصمیمات امام ، قدرت‌های فرعون صفت و سلطه گر دنیا را به زانو در آورد

  • ۹بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
سيدمحمود علوي,وزير اطلاعات

وزیر اطلاعات در مراسم تجلیل از ۱۵ آزاده سرافراز فیروزکوه گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باعث جریان پایدار خون شهادت در جامعه می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی گفت : امروز ملت ایران از آمریکا ، اسرائیل و استکیار جهانی نمی ترسد، زیرا در این جامعه اسلامی کسی از مرگ نمی هراسد و روح شهادت در میان مردمش حاکم است.

وزیر اطلاعات افزود : اسارت از ترس یک ملت از مرگ سرچشمه می گیرد و همین موجب می شود تا دولتهای قلدور بر آن جامعه مسلط شوند.

وی گفت : امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران برپاست از یک سو مرهون مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) و از سوی دیگر فرهنگ شهادت ، وحدت و معنویتی است که حاکم بر ایران اسلامی است.

به گزارش ایسنا به نقل از واحد مرکزی خبر، وزیر اطلاعات گفت : قیام و تصمیمات امام راحل ، قدرتهای فرعون صفت و سلطه گر دنیا را به زانو در آورد .

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با آمدن دولت تدبیر و امید و ایجاد وحدت بیشتر از قبل در میان ملت ، از خون شهدا و دستاوردهای انقلاب به نحو احسن پاسداری شود.

این مراسم در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسئولان ، آزادگان و خانواده های شهدای فیروزکوه در سالن شهید آوینی این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.